Головна » Перша ліга » Вихованці та екс-гравці в ФК «Нафтовик-Укрнафта»: підсумки сезону 2017/2018 років

Naftovik1Завершився в Україні футбольний сезон 2017/2018 років. Підведемо певні підсумки виступів футболістів, які раніше виступали у складі команд з Кіровоградщини («Олександрія», Зірка», «Інгулець»), або є вихованцями футболу нашої області.

Продовжимо наш огляд. Нині переглянемо команду першої ліги – ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка).

В складі охтирської команди у нинішньому сезоні грали екс-гравець кропивницької «Зірки» Олександр Логінов, екс-гравець «Інгульця» Максим Корж та екс-гравець «УкрАгроКома» Микола Ляшенко.

Олександр Логінов провів 10 матчів (793 хвилин), в яких забив один м’яч – 12 травня 2018 року забив у ворота «Черкаського «Дніпра» (2:1).

Максим Корж зіграв 28 матчів (2236 хвилин), забив один м’яч – відзначився у ворота «Гірник-Спорту» (2:1). Також Максим у матчі з «Геліосом» (0:2) на 67-ій хвилині отримав червону картку.

Микола Ляшенко зіграв 11 матчів (843 хвилини) у цьому сезоні в складі охтирчан. Отримав три жовті картки.