Головна » Перша ліга » Вихованці та екс-гравці в «Кремені»: підсумки сезону 2017/2018 років

kremenpoltavaЗавершився в Україні футбольний сезон 2017/2018 років. Підведемо певні підсумки виступів футболістів, які раніше виступали у складі команд з Кіровоградщини («Олександрія», Зірка», «Інгулець»), або є вихованцями футболу нашої області.

Продовжимо наш огляд. Нині переглянемо команду першої ліги – ФК «Кремінь» (Кременчук).

В складі кременчуцької команди у нинішньому сезоні грали вихованець олександрійського футболу Богдан Бичков, екс-гравці «Інгульця» Олександр Горват та Ілля Ходуля. Богдан Бичков провів 23 матчі (1676 хвилин), в яких отримав одну червону (в матчі з «Інгульцем») та три жовті картки. Олександр Горват зіграв 30 ігор (2297 хвилин), в яких отримав чотири жовті картки). Ілля Ходуля зіграв 27 матчів (2321 хвилина), у яких отримав три жовті картки. Ілля забив один м’яч – 2 травня у ворота «Балкан» – 1:1.