Головна » Прем'єр-Ліга » Андрій Гітченко: Хотілося б допомогти команді пробитися в єврокубки

GitchenkoНовачок “Десни”, екс-гравець “Олександрії”, Андрій Гітченко розповів, чому для продовження кар’єри вибрав чернігівський клуб.

– Ви один з найкращих захисників Прем’єр-Ліги. Напевно, у Вас було багато пропозицій. Чомуобрали саме “Десну”?

– Вибрав “Десну”, тому що перед командою стоять високі завдання. Тому що добре знаю головного тренера, працював з ним. Також цей перехід дозволить мені перебувати ближче до Києва – дуже важко перебувати на великій відстані від сім’ї.

– У Вас вже був невеликий досвід гри у “Десні” (у сезоні 2009/2010, – прим.). Що можете згадати про той період?

– Від перебування у “Десні” залишилися тільки позитивні емоції. Я тоді був після травми, операції. Тому вдячний головному тренеру за те, що повірив у мене, дав мені шанс. Позитивні спогади залишилися не тільки про команду, а й про місто, вболівальників, які люблять ходити на футбол та люблять сам футбол.

– Ви будете виступати під номером 17. Чому обрали саме його?

– Я дуже довго грав під цим номером. Люблю цифру 17, для мене вона вважається щасливим, я звик під нею грати.

– Які завдання стоятимуть перед командою та, можливо, що особисто Ви очікуєте від сезону 2018/19?

– Завдання будуть ставитися найвищі. Потрібно буде потрапити до першої шістки. Мені б дуже хотілося у неї потрапити та поборотися за місця у Лізі Європи. Тому що, зі свого досвіду, грати у другий шістці немає ніякого інтересу… Хотілося б допомогти команді пробитися в єврокубки. Не знаю наскільки це вийде, але я б цього дуже сильно хотів, я буду дуже сильно старатися.

Офіційний сайт ФК “Десна”


error: Копіювання заборонено!