Спортсмени зі Знам’янського району здобули 11 нагород на чемпіонаті України

2018-06-03-16skВчора у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з велосипедного спорту.

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).
Софія Шевченко стала абсолютною чемпіонкою України, здобувши три золоті нагороди – в індивідуальній гонці на час, груповій гонці та гонці «Критеріум». У командному заліку Софія Шевченка здобула дві золоті та одну срібну нагороди. Сергій Сидор в командному заліку здобув три золоті нагороди. Алла Марущук та Наталія Нечитайло у складі збірної України в гонці «Критеріум» здобули бронзові нагороди.

2018-06-03-26
Нагадаємо, що у Кропивницькому також відбувався Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з велосипедного спорту. На цих змаганнях спортсмени з Мошориного здобули чотири призові місця. Роман Винник здобув три призових місць у змаганнях серед юнаків 2006 р.н. і молодше. Роман виграв індивідуальну гонці на час та групову гонка та посів третє місце у гонці «Критеріум». Валентина Гораш посіла друге місце в індивідуальній гонці серед дівчат 2006 р.н. і молодше. На церемонії закриття змагань Роман Винник та Валентина Гораш отримали дипломи Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко