Переможна хода «Хлібодару» у чемпіонаті Знам’янського району (+фото)

2018-06-02-0skСьогодні відбувся матч 6-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу «Хлібодар» (Суботці) – «Локомотив» (Знам’янка).

У звітному матчі обидві команди отримали підсилення: Олександр Слівченко і Олександр Савін (не часто грають в нинішньому сезоні) відповідно вийшли у господарів та гостей.

З перших хвилин ініціативою на футбольному полі заволоділи господарі. Вже на 5-ій хвилині матчу гравці «Хлібодару» створили небезпечний момент. Подачу з кутової позначки другим темпом завершував Валентин Олійник – голкіпер гостей «потягнув» удар в ближній кут воріт. В подальшому господарі мали пару напівмоментів, але користі з них не мали. А от на 31-ій хвилині матчу гості могли вийти вперед, але голкіпер «Хлібодару» Микола Москаленко виграв дуель у нападника суперника Владислава Маценка. А вже через дві хвилини спрацювало старе правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Олександр Степаненко реалізував вихід один на один з голкіпером «Локомотиву». Переможний м’яч до перерви господарям не вдалося втримати. Гості зуміли забити «гол в роздягальню»: Валентин Александров результативно головою  зіграв на ближній штанзі воріт після подачі з кутової позначки – 1:1.

Перші 15 хвилин другого тайму матчу стали результативними у виконанні господарів. На 47-ій хвилині матчу Сергій Грузин після флангової подачі Кравченка Сергій Грузін на випередження зіграв головою – 2:1. Через п’ять хвилин Сергій Грузин отримав передачу від Степаненка і результативно пробив з гострого кута воріт. На 54-ійхвилині матчу небезпечно зі штрафного пробивав Валентин Александров – удар у ближній кут воріт «потягнув» голкіпер господарів Микола Москаленко. А на 61-ій хвилині матчу Сергій Грузін оформив хет-трик у звітному матчі – 4:1.

Провівши кілька замін, гра господарів стала більш оборонною. Гості більше контролювали м’яч і одного разу їм вдалося забити м’яч – відзначився Борис Сафронов. На 72-ій хвилині матчу гості могли скоротити відставання в рахунку до мінімуму та повернути інтригу в матч, але Володимир Дубровський не влучив у пусті ворота суперника. У подальшому було кілька напівмоментів, які команди не використали. Матч завершився з рахунком 4:2 на користь «Хлібодару». Це вже 5-та перемога команди з Суботців. У турнірній таблиці чемпіонату «Хлібодар» по втрачених очках на три бали випереджає богданівський «Буревісник» та дмитрівський «Колос».

«Хлібодар» (Суботці) – «Локомотив» (Знам’янка) – 4:2 (1:1) (Степаненко, 33; Грузін, 47, 52, 61 – Александров, 45; Сафронов, 67)

«Хлібодар»: Москаленко, Кударенко (Кучеренко, 62), Стороженко, Чеботарьов, Кравченко, Матвієвський, Олійник, Слівченко (Грушевський, 60), Васільцов, Грузин (Семчук, 65), Степаненко.

«Локомотив»: Безребрий, Бобров, Марущук, Шевченко (Шалигін, 64), Александров, Дубровський, Дюжев, Сафронов, Плачінда (Журкін, 46), Маценко, Савін

Попередження: Степаненко, 69 – Дубровський, 86; Марущук, 86.