Головна » Аматори » Кропивницький “Олімпік” зазнав розгрому від запорізького “Металургу” (+відео)

OlimpikВідбулися матчі групи 3 чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2017/2018 років.
Матч одного із претендентів на фінальний етап і підвищення в класі проти аутсайдера починався непросто – гості навіть могли повести в рахунку, але Кушніров запустив м’яча метрів із десяти над поперечиною. Однак пересічний штрафний, зароблений Корнєвим досить далеко від воріт, призвів до голу. М’яку подачу Дяченка замкнув головою Кузнєцов, якому вдалося випередити і кількох захисників, і воротаря – 1:0.

Пройшло відразу кілька штурмових атак запоріжців – м’яч влучав у штангу, його виносили з лінії, а Величенко ледве не перекинув воротаря, який покинув свої володіння. Добивати був готовий Корнєв, але Коффі Бо випередив його – і закинув м’яча у власні ворота. Це 2:0.

Схоже, Металург далі міг займатися лише творчою, атакувальною роботою. Ще до перерви Стефурак скористався скидкою Корнєва й розстріляв кут воріт, за ним Підлепенець встиг на добивання після Корнєва. Це 4:0 ще до перерви. Відразу після відпочинку забив уже сам Корнєв, який стартував на лонгболл та реалізував чистий вихід один на один – 5:0.

Заміни, які проводив тренерський штаб МФК Металург, швидко дали результат. У ході стрімкої флангової атаки Коньков відпасував на Лихобабенка – 6:0. Потім Лихобабенко сам заробив й реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря – 7:0. А в кінцівці Підлепенець, отримавши м’яч від Конькова, пішов відразу на кількох захисників, обіграв їх і воротаря, та й закотив м’яча в порожні ворота – 8:0.

До слова, Олімпік-СДЮШОР-2 терпить вже десяту розгромну поразку в сезоні, ця не є найбільшою (двічі – в матчах з Гірником та Кристалом – кропивничани пропускали по десять м’ячів).

Металург – Олімпік-СДЮШОР-2 – 8:0
Голи: Кузнєцов, 16, Коффі Бо, 34 (а/г), Стефурак, 40, Підлепенець, 43, 85, Корнєв, 46, Лихобабенко, 55, 80 (пен.)

Металург: Левченко (Олійник, 46), Величенко, Кузнєцов (Соколюк, 50), Данюк, Дяченко, Сарапій (Гавриленко, 58), Ігнатьєв (Коньков, 46), Годін (Лихобабенко, 46), Корнєв (Близнюк, 47), Підлепенець, Стефурак (Синицький, 60). Запасних не лишилось. Головний тренер: Володимир Шаповалов.

Олімпік-СДЮШОР-2: Демидов, Доможирський, Фабрика, Оуедраого, Амара (Ромео, 58), Терпелов, Коффі Бо (Стів Куассі, 58), Абдул Жуніор, Кушніров (Йорро Луа, 76), Гаврилюк (Скляниченко, 81), Шамов (Конан Мохамед, 67). Запасних не лишилось. Головний тренер: Юрій Кевлич.

19.05.2018. 18:00. Стадіон «Олімпійський» (Каховка), 5700 глядачів
Попередження: Абдул Жуніор, 47, Стів Куассі, 83
Суддя: Олександр Філон (Миколаїв).

Результати інших матчів групи 3:

Гірник – Дружба – 0:2
Голи: Петриченко, 16, Муковозов, 65

Матч СК Каховка – Кристал зупинено на 61-й хвилині. На той час господарі вели в рахунку – 2:0. На 25-й хвилині забив Дудкевич, а на 55-й – Похитайло реалізував пенальті. Утім, в обласному дербі спалахнули пристрасті. Арбітр Андрій Мальований зупинив гру, коли вболівальники вибігли на газон і не було змоги повернути їх назад і поновити матч. Контрольно-дисциплінарний комітет ААФУ прийняв Рішення (№14 від 23 травня 2018 року), за яким МФК Кристал зараховано технічну поразку (0:3) у матчі проти СК Каховка.

МФК Первомайськ – Яруд – 0:0