Головна » Блоги » ЧС-2018 з хокею: Латвія ледь не перемогла шведів

lattУ те, що робилося на льоду «Royal Arena» у Копенгагені було важко повірити. Чинні чемпіони світу і одні з головних фаворитів чемпіонату планети-2018 шведи з великими труднощами здолали команду, яку до старту вважали однією з претенденток на виліт.

Сказати, що латвійці виглядали достойно – не сказати нічого. Достатньо сказати, що впродовж першого періоду вони вгамували потужну шведську атаку повністю. Співвідношення кидків говорить саме за себе – 4:3 на користь «Тре Крунор».

Після першої перерви фаворити додали. Відкрити рахунок шведам вдалося в середині матчу, коли Філіп Форсберґ кинув від синьої лінії, а Віктор Арвідссон, заступивши Елвісу Мерзлікінсу видимість, збив воротаря спантелику. Шайба, ковзнувши Елвісові під рукою, влетіла в сітку – 1:0.

Натхненні успіхом «Тре Крунор» побігли забивати вдруге і начебто створювали моменти. Проте самовіддана гра латвійців в обороні, надійність Мерзлікінса залишали рахунок незмінним. А на 32-й хвилині Адріан Кемпе в середині майданчика промахнувся по шайбі та ще й втратив ключку. Теодор Блюґерс, здійснивши перехоплення, не став нічого видумувати, як вгатив з середньої відстані у дальній кут. І влучив – 1:1!

Мало того, через хвилину з інтервалом у шість секунд по малому штрафу заробили Ґустав Нюквіст і Олівер Екман-Ларссон. Латвія отримала подвійну більшість, яку не використала лише тому, що дивовижно грав у стулці Андерс Нільссон.

Не реалізовувати таку кількість нагод із суперником рівня Швеції – велика розкіш. Скандинави команді Боба Гартлі такої щедрості не пробачили. На самому початку заключного періоду Арвідссон, піймавши шайбу на льоту після прострілу Маттіаса Екгольма, в дотик вразив ворота Мерзлікінса вдруге. А зовсім розрядив ситуацію, закинувши шайбу в більшості, Екман-Ларссон – 3:1.

Швеція – Латвія – 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Шайби: 1:0 – Філіп Форсберґ (Кемпе, Екман-Ларссон), 26:36. 1:1 – Блюґерс (Ріхард Букертс), 31:59. 2:1 – Віктор Арвідссон (Маттіас Екгольм), 41:49. 3:1 – Екман-Ларссон (Кемпе, Ракелль – більш.), 46:27

Воротарі: Андерс Нільссон – Мерзлікінс

Кидки: 19 (4 + 15 +) – 20 (3 + 17 +)

Штраф: 8 – 0

17 травня. Копенгаген. «Royal Arena». 12 490 глядачів

У півфіналі 19 травня шведи зустрінуться з американцями.

UA-футбол


загрузка...
error: Копіювання заборонено!