Головна » Інше_про_футбол » Юнаки кропивницької “Зірки” програли “Карпатам”

fc_zirka1Сьогодні у Долинській відбувся матчі 23-го туру чемпіонату України U-19 «Зірка» U-19 (Кропивницький) – «Карпати» U-19 (Львів).

У першому таймі зустрічі гості відкрили рахунок: відзначився Остап Притула. Рахунок 1:0 на користь львівської команди тримав аж до 87-ої хвилини зустрічі, на якій “Карпатам” вдалося подвоїти рахунок – автором голу став Ростислав Лях.

У наступному турі, 21 травня, юнаки кропивницької “Зірки” у Моршині зустрінуться з ровесниками із стрийської “Скали”. Початок матчу о 12.00.

«Зірка» U-19 (Кропивницький) – «Карпати» U-19 (Львів) – 0:2 (0:1) (Притула, 32; Лях, 87)
«Зірка» U-19: Татаренко, Ходорченко, Лев (Назарик, 71), Сираш, Мачелюк, Лопушенко, Павлюк, Крутін, Савіцький (Прадунець, 69), Касімов (Сурженко, 60), Широков
Попередження: Татаренко, 87; Назарик, 90+4 – Харжевський, 12; веремієнко, 28; Слива, 52.