“Олімпік” здобув вольову перемогу, “Технополь” втримує лідерство

CHKO-fonВідбулися три матчі чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед команд Вищої ліги.

У селі Березівка (Устинівський район) місцевий «Інгул-Агро-Ленд» приймав одного з фаворитів ліги – команду «Технополь», яка під керівництвом Олександра Мизенка поєднала не один рік награний колектив. Реалізований пенальті Єгором Кривошеєй вирішив долю зустрічі. ФК «Новоукраїнка» вдома не зуміла перемогти команду «Аметист-Олександрія» – 0:0. У Первозванівці (Кіровоградський район) «Інгул» зазнав домашньої поразки від кропивницького «Олімпіка». Всі м’ячі в цьому матчі були забиті до перерви. Зустріч розпочалася добре для господарів – Ярослав Бирса відкрив рахунок. Але останні 5 хвилин першого тайму вирішили долю зустрічі – Гьо Абдул Жуніор оформив дубль у матчі, принісши вольову перемогу своїй команді. Також Гьо Абдул Жуніор з трьома забитими м’ячами очолив залік бомбарилів вищої ліги.

Тур 2
«Інгул-Агро-Ленд» – «Технополь» – 0:1 (0:0) (Кривошей, 48)
«Новоукраїнка» – «Аметист-Олександрія» – 0:0
«Інгул» – «Олімпік» – 1:2 (1:2) (Бирса, 20 – Гьо Абдул Жуніор, 40, 44)

Відзначимо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» за підтримки Кіровоградської обласної організації Федерації футболу вища ліга буде висвітлюватися у повноцінному режимі – за допомогою спеціального спортивного компоненту Joomsport створені календар, турнірна таблиці, а також по завершенні матчів буде подаватися їх статистика. Нині створюються профіля футболістів всіх команд-учасниць вищої ліги. Через певний час будуть повноцінні статистичні дані матчів. У нижній частині бокової колонки є картинки, при натисненні на відповідні з них можете перейти на календар змагань чи турнірну таблицю. Нижче них наявна спрощена турнірна таблиця вищої ліги.