Головна » Інше » Друге місце волейболісток зі Знам’янського району з гірким присмаком

2018-05-12-w-4Вчора в Олександрівці відбулися змагання з волейболу серед жінок у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.

Команду Знам’янського району складали спортсмени з села Пантазіївка (тренер Сергій Павлович Яцук). На змагання з’явилися 13 команд, які були поділені на чотири групи. Команда Знам’янського району потрапила до групи 3, у якій суперниками були Новоукраїнська ОТГ та Новомиргородський район. Волейболістки зі Знам’янського району перемогла обох суперників: Новоукраїнську ОТГ з рахунком 2:1 та Новомиргородський район (2:0), ставши переможцем групи, вийшли до фінального етапу. У півфіналі команда Знам’янського району пройшла Олександрійський район, а у фіналі поступилася господаркам змагань – Олександрівському району.
То ж у підсумку команда Знам’янського району посіла друге місце на обласних змаганнях. Але, на жаль, пам’ять про це досягнення у волейболісток (грали від ранку до пізнього вечора) залишилася лише духовна, а не матеріальна – переможцям та призерам не було вручено ні грамоти, ні медалей. А чому так??? Наприклад, ці ж волейболістки з Пантазіївки на Знам’янських районних змаганнях 10 березня 2018 року отримали Кубок переможців, медалі та грамоту. Також на районних змаганнях була відзначена краща волейболістка турніру, якою стала Світлана Сватова.

2018-03-10-v-055

Пропонуємо вашій увазі фото та відео з обласних змагань за участі команди Знам’янського району: