Головна » Інше » Волейболісти Знам’янського району: за крок до фінального етапу

2018-05-12-mv-skВчора в Олександрівці відбулися змагання з волейболу серед чоловіків у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.

Команду Знам’янського району складали спортсмени з села Богданівка, які з яких є гравцями футбольної команди «Буревісник» (Богданівка). І цей фактор в подальшому зіграв негативний вплив на виступ волейболістів зі Знам’янського району.

По прибуттю команд на обласні змагання було проведено жеребкування: 16 команд було поділено на чотири групи. Команда Знам’янського району потрапила до групи, змагання якої проходили у селі Несваткове (7 кілометрів від селища Олександрівка). У першому турі групи команда Знам’янського району з рахунком 2:1 перемогла волейболістів з Бобринецького району. У другому турі команда Знам’янського району з рахунком 2:0 перемогла суперника з Олександрійського району. У третьому турі можна було програвати 1:2 команді Помічнянської ОТГ та стати переможцем групи і вийти до фінального етапу обласних змагань. Але так як в цей день богданівський «Буревісник» мав грати матч проти знам’янського «Локомотиву», який не погоджувався на перенесення матчу (пропонували ще три дні до дня проведення матчу перенести зустріч з 12 на 13 травня), думки гравців команди розсіялися. Не встигали на футбольний матч, не могли сконцентруватися на останньому матчі групового етапу і як наслідок програли з обох партіях з різницею у два очки – 13:15, 14:16.

У підсумку в своїй групі команда Знам’янського району посіла друге місце (загальне місце на змаганнях – 5-8 місця), а до фінального етапу вийшла команда Олександрійського району.

2018-05-12-mv-2

2018-05-12-mv-3

2018-05-12-mv-1


загрузка...
error: Копіювання заборонено!