Молодіжка “Зірка” відіграла три м’ячі у “Зорі”

fc_zirkaВже в другому матчі поспіль «Зірка» U-21 cтворює собі труднощі для того, щоб потім героїчно їх долати. І якщо в минулому матчі в гостях із «Вересом» не вистачило одного голу для нічиєї, то сьогодні в поєдинку з лідером другої шістки чемпіонату України cеред команд U-21 – луганською «Зорею» – підопічні Миколи Лапи зробили здавалося б неможливе, відіграли три м’ячи, могли навіть перемогти, але здобули вольову нічию.

Загалом, у перші хвилини підопічні Миколи Лапи були значно активнішими. Тільки от, вже на 12 хвилині змушені були виймати м’яч із сітки власних воріт. Швидка атака луганчан завершилася передачею до штрафної на Ярослава Плечія, який, на замаху, прибрав Назара Маліновського й пробив у дальній кут воріт Романа Льопки – 0:1. І вже через хвилину господарі пропустили вдруге. Кирило Дришлюк перед власною штрафною не побачив, що його пресингує нападник «Зорі» Владислав Сандрак-Вінницький. Нападник луганчан скористався таким «подарунком» нашого хавбека, пробивши без шансів для голкіпера господарів – 0:2.

Далі моменти почали виникати й у кропивничанин. Спочатку, після пасу Дришлюка, Данііл Кондраков виходив віч на віч з голкіпером, але не зумів переграти Данила Хмеловського. А вже через мить класна атака вдалася нашій команді. Ігор Лопушенко віддав розрізну передачу на хід Сьомці, а той здорово подав до штрафної, де Клочан не зміг вправно обробити м’яч, втративши хорошу нагоду скоротити відставання.

Не забиваєш ти – забивають тобі. Не зрозуміло навіщо побіг на перехоплення м’яча Роман Льопка, хоча нападник суперників перебував ще й в оточенні двох захисників. У підсумку, м’яч відскочив до Андрія Новікова, який без проблем, майже з центру поля влучив у порожні ворота, і рахунок став катастрофічним – 0:3.

Вже через декілька хвилин Фортуна нарешті посміхнулася й нашим дублерам. Капітан Владислав Пасечнюк зробив вивірений навіс до штрафної, де Данііл Кондраков спочатку прийняв передачу, а потім, перегравши двох захисників, рикошетом від дальньої стійки таки відправив м’яч у сітку воріт «Зорі» – 1:3. І саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Відразу по перерві справи в господарів і зовсім стали нікудишніми, коли Володимир Білоцерковець без проблем реалізував свою нагоду після чергового провалу в захисті нашої команди – 1:4. Здавалося б, що гра закінчена, а питання стоїть тільки в тому, скільки ще гості заб’ють.

Тільки от підопічні Миколи Лапи й не збиралися здаватися. Після четвертого пропущеного м’яча «зіркові» повністю заволодіти ініціативою й, у підсумку, цілком заслужено отримали винагороду. Спочатку, на 58-ій хвилині, Олександр Маткобожик віддає передачу до вільної зони на правому фланзі на Ярослава Довгого. Наш гравець, наче на мопеді, втік від захисника, вийшов сам на сам із голкіпером і завдав прицільного удару в ближній кут – 2:4. І все лише починалося! Надалі, напруга біля воріт луганчан з кожною хвилиною зростала, а наші футболісти знаходили все більше прогалин у обороні суперника. І ось, після подачі з кутового Владислава Пасечнюка, Данііл Кондраков, перегравши на другому поверсі захисника, оформив дубль і зменшив відставання до мінімуму – 3:4.

Тут же гості вирішили піти в масовану атаку, аби повернути впевненість та більшу перевагу в рахунку. Та, на наше щастя, підопічні «потрапили у полон». Нашим хлопцям вдалася швидка контратака, яку знову вдало завершив той же Данііл Кондраков. Форвард «зіркових» метрів із 10-ти, з-під ноги захисника, завдав більярдного пострілу – 4:4!!!

Майже відразу автор хет-трику відправився відпочивати, надавши можливість проявити себе своїм партнерам. А підопічним Миколи Лапи уже хотілося більшого – перемоги. Та й моменти в заключні хвилини гри виникали більше в кропивничан, які в фізичному плані виглядали значно краще за втомлених суперників, у яких кількість замін була мізерною. Але, попри кадрову та психологічну перевагу, «Зірка» не змогла дотиснути знекровлених опонентів – 4:4. Отже, неймовірна вольова нічия з лідером другої групи.

«Зірка» U-21 (Кропивницький) – «Зоря» U-21 (Луганськ) – 4:4 (1:3).

10 травня 2018 року (четвер). Початок о 13:00. Долинська. Стадіон «Колос». 50 глядачів. + 18 С. Чемпіонат України U-21, 2 етап, 30-й тур.

Арбітр: Новохатній Володимир (Київ).

Асистенти арбітра: Шланчак Володимир (Городище), Скрипка Андрій (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Федан Денис (Олександрія).

Спостерігач арбітражу: Деревінський Олег (Київ).

«Зірка» U-21: 41. Льопка Роман, 9. Маліновський Назар, 68. Сираш Микола, 23. Маткобожик Олександр, 26. Пасечнюк Владислав (к/к), 70. Клочан Владислав, 27. Дришлюк Кирило (37. Касімов Дмитро, 67), 72. Лопушенко Ігор (53. Байдалук Ігор, 84), 97. Довгий Ярослав, 17. Сьомка Артем (47. Дорофеєв Микита, 82), 58. Кондраков Данііл (69. Сурженко Максим, 70). Запасні: 74. Медведєв Марк, 39. Мачелюк Артем, 95. Куцев Євген.

«Зоря» U-21: 1. Хмеловський Данило, 14. Решетов Ігор, 17. Загоруйко Ігор, 3. Повалій Ілля (к/к), 8. Вовченко Семен, 18. Качавенда Анджело (16. Білоцерковець Володимир, 46), 9. Демченко Сергій, 7. Плечій Ярослав, 10. Сандрак-Вінницький Владислав, 11. Новіков Андрій (13. Мильченко Артем, 46), 6 .Клюс Анатолій. Запасні: 12. Герасименко Ярослав, 2. Васько Артем. Тренер: Микитин Володимир.

Голи: 0:1, Плечій Ярослав (12); 0:2, Сандрак-Винницький Владислав (13); 0:3, Новіков Андрій (34); 1:3, Кондраков Данііл (39); 1:4, Білоцерковець Володимир (49); 2:4, Довгий Ярослав (58), 3:4, Кондраков Данііл (65); 4:4, Кондраков Данііл (68).

Попередження: Пасечнюк Владислав (76), Байдалук Ігор (89).