Головна » Аматори » Стартував чемпіонат Кіровоградської області з футболу

ball-poleВчора стартував чемпіонат Кіровоградської області з футболу серед команд Вищої ліги.

У Гайвороні місцева «Зоря» була розгромлена командою «Технополь», яка під керівництвом Олександра Мизенка поєднала не один рік награний колектив. ФК «Новоукраїнка» вдома з рахунком 1:0 переміг «Інгул-Агро-Ленд» – Андрій Федотов відзначився за 10 хвилин до завершення матчу. В Олександрії» у матчі «Аметист-Олександрія» – «Інгул» глядачі забитих м’ячів не побачили.

Сьогодні у Кропивницькому «Олімпік» зіграє з командою «УкрАгроКом». Початок матчу о 18.00.

Тур 1
«Зоря» – «Технополь» – 0:9 (0:5) (Красовський, 8, 45+2; Согутовський, 34; Кулик, 35; Кривошей, 35 (пен); Кочура, 57, 68; Замніус, 74, 87)
«Новоукраїнка» – «Інгул-Агро-Ленд» – 1:0 (0:0) (Федотов, 80)
«Аметист-Олександрія» – «Інгул» – 0:0

Відзначимо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» за підтримки Кіровоградської обласної організації Федерації футболу вища ліга буде висвітлюватися у повноцінному режимі – за допомогою спеціального спортивного компоненту Joomsport створені календар, турнірна таблиці, а також по завершенні матчів буде подаватися їх статистика. Нині створюються профіля футболістів всіх команд-учасниць вищої ліги. Через певний час будуть повноцінні статистичні дані матчів. У нижній частині бокової колонки є картинки, при натисненні на відповідні з них можете перейти на календар змагань чи турнірну таблицю. Нижче них наявна спрощена турнірна таблиця вищої ліги.

Cal-CHKOTurn-CHKO


error: Копіювання заборонено!