Головна » Інше_про_футбол » Нападник «Зірки» знову забив у чемпіонаті Казахстану

Aseola-KazahПродовжує поповнювати свій бомбардирський рахунок в складі  «Акжайика» нападник кропивницької «Зірки» Адерінсола Есеола, який грає в казахському клубі на правах оренди.

Нагадаємо, що в минулому турі український нападник відзначився дублем. А вже в наступному поєдинку проти кастанайського «Тобола», що йде в групі лідерів Прем’єр-Ліги Казахстану, саме Есеола в першому таймі, після передачі з флангу, пробив в дотик із меж штрафної та вивів гостей вперед – 1:0. Але втримати переможний рахунок команді Володимира Мазяра не вдалося. Ще до перерви «Акжайик» залишився в меншості, а реалізувати чисельну більшість господарям поля вдалося вже у другому таймі, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 1:1.

Вдала гра Есеоли дозволила йому вдруге потрапити до збірної туру в чемпіонаті Казахстану.

Отже, після 6-ти турів «Акжайик» займає 6-те місце в турнірній таблиці, поступаючись лідеру – «Астані» – 6-ма пунктами.