Головна » Аматори » Знам’янський район: стартував турнір прогнозів по матчах Кубка пам’яті Сергія Коржа

Cup-korz-tur-prog-skШановні шанувальники футболу! На сайті ФК «Буревісник» fcburevisnyk.com створено турнір прогнозів з можливістю прогнозування матчів Кубка пам’яті Сергія Коржа.

Нагадаємо, що раніше було створено турнір прогнозів по матчах Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів 2018 року. Коментарях на сайті запитують про можливість бачити прогнози інших учасників. Технічна можливість налаштувати це є, але тоді можна буде побачити не лише прогнози інших учасників турніру на матчі, вже відбулися, але і прогнози на матчі, що відбудуться у майбутньому. А це дещо порушує рівень чесності. Тому є така пропозиція: прогнози інших учасників турніру прогнозів будуть доступні для перегляду лише у понеділок та вівторок, а в інші дні тижня будуть закриті.

У першому турі турніру прогнозів (по матчах другого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу) взяли участь 25 осіб. Лідерами є «dyamon98», «Sergey» та «Мексиканец», які відповідно набрали 7, 6 та 5 очок (це відображається у модулі кращих результатів учасників у правій колонці сайту. Здобутки всіх учасників можна переглянути у турнірній таблиці, зайшовши через пункт меню «Турніри прогнозів».

Повторюємо основні технічні нюанси турнірів прогнозів.
Щоб взяти участь у турнірі прогнозів Ви маєте зареєструватися на сайті ФК «Буревісник». У цьому Вам допоможе модуль «Форма входу» у правій колонці сайту. Натискаєте на слово «Зареєструватися» і з’явиться форма реєстрації на сайті. Заповнюєте її (прохання – довжина логіна не більше 10-12 символів) і на Вашу електронну пошту прийде лист, у якому буде посилання для активізації Вашого облікового запису. Якщо Ви не активізували свій обліковий запис, то він буде видалений через 2-3 дні (ця процедура виконується періодично через кожні 2-3 дні задля знищення спам-ботів). У певних випадках облікові записи адміністратор сайту активізує сам, до активізації учасником, маючи впевненість, що це реальний користувач сайту, а не спам-бот.

Заходити на турнір прогнозів можете, натиснувши на пункт верхнього горизонтального меню. Відразу Ви потрапляєте на турнірну таблицю турніру прогнозів. У спливаючому списку можете вибрати турнір «ВЧЗР-2018» (Скорочення Відкритого чемпіонату Знам’янського району) чи «Кубок Коржа-2018» і переглянути здобуті бали учасників турніру прогнозів.

У пункті «Зробити прогноз» маєте можливість зробити прогнози на матчі (повинні перебувати на сайті під своїм обліковим записом (під логіном зайти через «Форма входу»)). Прогнозуєте рахунок матчу. Прогнози вводите у вільні клітинки. Після внесення прогнозів на матч натискаєте на значок їх збереження (картинка-дискета).

У пункті «Історія прогнозів» маєте змогу переглянути зроблені прогнози всіма учасниками після останнього терміну подачі прогнозів матчів (останній термін подачі прогнозів на матчі чемпіонату району виставлено субота 12.00 – коли буде точно відомо початок матчів туру, то може бути продовжено прийом прогнозів до їх початків). Серед прогнозів на матчі можете виокремити лише свої прогнози, поставши галочку у відповідному місці.

Обрахунки балів турніру прогнозів:
1) за вгаданий рахунок учасник отримає 5 балів;
2) за вгаданих різницю забитих-пропущених м’ячів та переможця учасник отримує 3 бали;
3) за вгаданий нічийний результат матчу учасник отримує 3 бали;
4) за вгаданого переможця матчу учасник отримує 2 бали.

Офіційний сайт ФК “Буревісник”


error: Копіювання заборонено!