Головна » Аматори » «Буревісник» (Петрове) – «Хлібодар»: після матчу

Znrn-ch-sk-2018Вчора у Знам’янці в матчі 2-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу «Буревісник» (Петрове) поступився «Хлібодару» (2:3). Своїми враженнями про матч поділилися тренери команд.

Тренер «Хлібодару» Олег Колюка: «Ми у цьому матчі протистояли більш фізично кращому супернику, ніж богданівський «Буревісник». Але як і у минулому матчі ми зіграли добре тактично. Установку на гру виконали. У другому матчі поспіль добре зіграв центр поля, що не вдавалося у минулому сезоні. У товариських матчах робили акцент на гру у центральній зоні. Це дало користь. Результатом гри, зрозуміло, задоволений. Хотілося відзначити рівень суддівства у цьому матчі. Не заважав грати. Хотілося, щоб арбітраж у всіх матчах був таким. Також дякую супернику за гру. Приємно було нам грати на міському стадіоні. Своїм футболістам вдячний за хорошу гру і здобуту перемогу ».

Тренер «Буревісника» Сергій Грінкевич: «Складно щось коментувати. Не вийшла гра. Ми до цього провели три тренування, а товариських матчів не проводили».

Офіційний сайт ФК “Буревісник”


error: Копіювання заборонено!