Головна » Інше_про_футбол » Юнаки “Олександрії” на Львівщині зіграли внічию

fc_olexandДо матчів проти київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» наші суперники прагнули підійти з якомога меншим відставанням у турнірній таблиці. Тому, й прагнули сьогодні в прикордонній Раві-Руській обіграти одноліток «Олександрії» – «Карпати» вийшли на поле максимально зарядженими на переможний результат і з самого початку зустрічі почали втілювати свій план на гру в життя.

Закривши суперника одразу на його половині поля, господарі вже на 2-й хвилині відкрили рахунок. Необхідно відзначити, що першому взяттю воріт у грі значною мірою посприяв високий пресинг карпатівців. Втративши круглого на половині суперника, Притула тут же в середині поля вступив у боротьбу, відібрав м’яча в опонента і миттєво виконав вертикальну передачу на Пецківа, який перебував метрах в двадцяти від воріт трохи лівіше середини.

Отримавши смугастого, «десятка» карпатівців одним фінтом обіграв захисника, увійшов у карну зону і зряче обвів голкіпера – круглий залетів до сітки упритул з дальньою, лівою від воротаря стійкою. Швидко забитий м’яч не вгамував гольовий апетит підопічних Андрія Тлумака та Андрія Сапуги і вони продовжили тиск на ворота гостей. Мінімальний рахунок зберігався менше двадцяти хвилин – на 21-й хвилині цифри на табло змінилися з 1:0 на 2:0. Цього разу «леви» забили зі стандарту. Отримавши право на штрафний в метрі від штрафного майданчика на лівому крилі атаки, карпатівці його розіграли: Притула відкотив круглого під удар Рудюку і той щосили низом пробив у ближній кут – за мить шкіряна сфера затріпотіла у сітці. Відверто кажучи, важко зрозуміти, як м’яч перетнув лінію воріт, прошмигнувши, немов мишка, крізь частокіл ніг гравців обох команд – та факт залишається фактом: арбітр вказав на центр поля, зафіксувавши друге у матчі взяття воріт «чорно-жовто-зелених». Впіймавши кураж, «леви» на 26-й хвилині ледь не довели рахунок до великого. Після подачі корнера справа Пецків, про якого чомусь забули оборонці, головою розстрілював ворота олександрійців метрів з п’яти, але голкіпер гостей Петрусь проявив чудеса реакції і відбив удар, а добити круглого до сітки Тарасу не дозволили захисники. Після цього епізоду гра дещо вирівнялася, однак до завершення першого тайму розвиток подій на полі й надалі контролювали «Карпати».

На перепочинок суперники пішли за цілком комфортного для господарів рахунку – 2:0. Другий тайм розпочався доволі спокійно. «Карпати» продовжували контролювати м’яч, але до загострень справа не доходила. Мало що в передній лінії вдавалося й «Олександрії». Однак, увімкнувши на певний період часу пресинг, гості на 61-й хвилині спромоглися відіграти один м’яч. М’яч до воріт карпатівців залетів після того, як Луців з лівого флангу виконав простріл, а Оприск, намагаючись його перервати, зрізав круглого до сітки власних воріт. А рівно за десять хвилин підопічні Володимира Максімова забили вдруге – тепер уже без допомоги карпатівців.

Після вкидання ауту на правому фланзі пішов простріл низом і Коваленко у дотик скерував круглого у дальній, правий від Артима кут воріт – у цій ситуації голкіпер був безсилий щось зробити. Ось так, від цілком комфортної переваги господарів у два забиті м’ячі після першого тайму, за 17 хвилин до завершення гри не залишилося й сліду: на табло загорілися цифри – 2:2. Дозволивши супернику відігратися у здавалося б безнадійній ситуації, «зелено-білі» великими силами пішли вперед, не полишаючи надій забити третій м’яч і тим самим вирвати перемогу до самого фінального свистка. Однак «чорно-жовто-зелені», отримавши добрячу порцію впевненості після двох своїх забитих голів, зуміли відстояти нічию, на яку цілком заслужили. Водночас «леви» залишали поле засмучені через втрату двох очок, але в цьому винні виключно вони самі.

Юніори. «Карпати» U-19 – «Олександрія» U-19 – 2:2

20-й тур. 21.04.2018, 14:00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». Сонячно. +25°С.

Арбітр – Мирослав Липко (Івано-Франківськ).

Асистенти арбітра: Володимир Федунець (Тернопіль), Павло Супрунюк (Волинська обл.).

Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Ярослав Лемех (Львів).

«Карпати» U-19: Артим, Степанчук, Харжевський, Дерман, Оприск, Слива, Желізко, Притула, Рудюк, Пецків, Кос. Запасні: Готра, Нестерук, Панчишин, Лях, Сеник, Руніч, Дудинський.

Старший тренер – Андрій Тлумак.

«Олександрія» U-19: Петрусь, Скоріно, Кобеляш, Січ, Ляницький, Мар’юшкін, Пиріг, Гальчак, Сапелкін, Волошин, Мандей. Запасні: Самара, Луців, Кузнецов, Бистрий, Коваленко, Солдатенко, Яцюченко.