Головна » Аматори » У Відкритому чемпіонаті Знам’янського району відбулися два матчі (+фото)

Znrn-ch-sk-2018Сьогодні у Знам’янці відбувся матч 2-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року «Буревісник» (Петрове) – «Хлібодар» (Суботці).

Вже на 5-ій хвилині матчу «Буревісник» відкрив рахунок: відзначився Артем Солодов, який результативно зіграв на добиванні. Вже через хвилину гості могли зрівнювати рахунок, але після подачі з кутової позначки Олексій Чеботарьов на дальній штанзі ледь не дістався до м’яча. А на 35-ій хвилині матчу «Буревісник» мав подвоювати рахунок, але м’яч після удару Денис Пономаря потрапив у штангу воріт. І вже через три хвилини спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі». Після подачі з кутової позначки Євген Семчук ударом головою зрівняв рахунок. Ще до перерви «Буревісник» міг забити другий 2018-04-21-3м’яч, але м’яч після удару Єгора Грінкевича пролетів поруч з дальньою дев’яткою воріт Миколи Москаленка.
На початку другого тайму матчу голкіпер гостей парирував удар Артура Розсолодіна. А на 68-ій хвилині зустрічі подача з кутового завершилася взяттям воріт «Хлібодару» – Артур Розсолодін результативно пробив головою у нижній кут воріт. Команда з Суботців зуміла проявити характер і не лише зрівняла рахунок, але і вирвала перемогу. Спершу Олександр Степаненко скористався помилками центральних захисників суперника і переправив м’яч у ворота «Буревісника». А на 85-ій хвилині матчу Прозоровський здійснив індивідуальний прохід і виконав чудову передачу на Грузіна, який переправив «круглого» у сітку воріт – 3:2. Суботцівський «Хлібодар» здобув другу перемогу у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району, двічі перемігши обидва «Буревісники» на виїзді з однаковим рахунком 3:2.

«Буревісник» (Петрове) – «Хлібодар» (Суботці) – 2:3 (1:1) (Солодов, 5; Розсолодін, 68 – Семчук, 38; Степаненко, 78; Грузін, 85)
«Буревісник»: Домбровський, Грінкевич Євген (Фарбанець, 46), Паненко, Далакян, Лисак (Сиромятніков, 75), Розсолодін, Солодов, Жуков (Геворгян, 75), Грінкевич Єгор, Пономар, Єськов (Бабанський, 46)
«Хлібодар»: Москаленко, Семчук (Прозоровський, 60; Колюка, 88), Стороженко, Чеботарьов, Кударенко, Васільцов, Олійник В. (Тарасенко, 69), Матвієвський, Грушевський, Грузін, Степаненко
Попередження: Васільцов, 39; Стороженко, 87.

2018-04-21-4

2018-04-21-5

У матчі 2-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року богданівці здобули домашню перемогу.

Вже на першій хвилині матчу господарям вдалося забити м’яч. У подальшому тиск воротам гостей не зменшувався – господарі створили багато моментів, з яких реалізували шість.
«По грі – суперник двічі пробивав по наших воротах – наприкінці кожного з таймів. У першому влучили у створ, у другому – вище. По при це гравці «Маяка» боролися, старалися нам не поступатися. Їх голкіпер чимало раз виручав свою команду. Я після матчу їм подякував за гру. Щодо нашої гри, то суттєво нам допоміг швидкий гол вже на першій хвилині. Багато створили моментів. Хотіли реабілітуватися за поразку у попередньому домашньому матчі. Сьогодні мали кадрові проблеми, але молодь не підвела нас», – зазначив після матчу тренер «Буревісника» Олександр Довженко.

«Буревісник» (Богданівка) – «Маяк» (Трепівка) – 6:0 (4:0) (Базака, 1, 42; Малий В., 14; Постільняк, 28, 57; Жадан, 88)
«Буревісник» (Б): Розумяк, Паламарчук, Яровий, Галуха, Малий К., Жадан, Малий В., Базака (Долінський, 65), Шевцов (Бандурка, 67), Костін (Завальнюк, 75), Постільняк
«Маяк»: Аненко, Михайлов, Кошеленко, Літвінчук, Назаренко, Криворіг Б., Короленко, Писаренко, Бейбутян, Барта, Криворіг С.
На заміни виходили: Левченко, Ігнатенко.
Попередження: Постільняк, 73 – Барта, 18; Криворіг С., 73.