Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» в Южному зазнав розгромної поразки

zolotoy_vekБК «Золотой Век» в Южному зазнав розгромної поразки від БК «Хімік-2».

У боротьбі за 5-6 місця Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу пройшла перша гра. Якщо перша та третя чверті матчу були рівними, то друга і четверта провальними для кропивницької команди. В обох тих чвертях гості програли з різницею в 15 очок.

У підсумку матч завершився впевненою перемогою господарів – 95:64. Зазначимо, що найрезультативнішем баскетболістом став гравець гсоподарів Ануар Рахімшаіков, який набрав 25 очок.

25 квітня у Кропивницькому відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 17.00. Якщо кропивницька команда здобуде перемогу в тому матчі, то буде проведено третій матч – теж у Кропивницькому, але вже 26 квітня.

БК «Хімік-2» (Южне) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 95:64 (20:17, 25:10, 22:24, 28:13)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (5 очок + 3 підбирання +1 результативна передача), Антонець (13+3+2), Цибін (4+2+5), Юрченко (12+8+5), Масальський (7+0+0), Унгурян (9+16+4), Лукінський (1+0+0), Дробязко (13+5+2).