Головна » Прем'єр-Ліга » Роман Санжар: Нічия – справедливий результат

sanzarГоловний тренер “Олімпіка” Роман Санжар поділився своїми думками щодо матчу 27-го туру української Прем’єр-ліги проти “Олександрії”.

- Вважаю, що сьогодні був рівний матч. Нічия – справедливий результат. Перший тайм нам можна занести в актив, у нас було більше моментів, але не вистачило холоднокровності, самовпевненості або майстерності, щоб забити один гол. У другому таймі мені здалося, що ми втомилися, порушилися ігрові зв’язки. У “Олександрії” була перевага в контролі м’яча, хоча і ми знайшли момент зі стандарту – Влад Хомутов міг забивати. На жаль, не забили, задовольняємося лише нічиєю.

Наш склад сьогодні був видозмінений, я дав молодим хлопцям проявити себе. Задоволений, як зіграв Ігор Снурніцин, він дебютував у першій команді. Зіграв надійно, не уступив в боротьбі, розбирався в ігрових ситуаціях правильно. Де треба починати через контроль м’яча – починав атаки, де треба не вигадувати – вибивав вперед. У всіх буде шанс зіграти.

- Ваша команда претендувала на єврокубки, але змушена боротися в другій “шістці”. Як проходить процес будівництва нової команди?

- У вас великий питання. Нас дійсно розцінювали як претендента на потрапляння в першу “шістку” з точки зору набраних очок. Але це претендувала б та команда, яка заробила стільки очок. У нас після першої частини сезону пішло 13 футболістів, всі важливі гравці. Тому на сьогоднішній день, по суті, будується нова команда. Я даю зіграти молодим і досвідченим хлопцям. Через ці ігри я роблю висновки, даю свою оцінку і від цього будую плани. Як награвати команду? Потрібно набирати кількість повторень. Це тренування, ігри. Тільки через ігри можна виходити на якийсь рівень, це ми і робимо. Звичайно, мені, як тренеру, хотілося б боротися за найвищі місця, але якщо бути об’єктивними, то потрібно визнати, що у нас стало набагато більше молоді. У такій ситуації результат дати дуже важливо. Плюс, у нас на полі не вистачає лідерів, які будуть керувати грою. Частково на себе ці функції бере Сергій Вакуленко. Повинен пройти якийсь час, щоб хлопці зіграли, а ми визначили оптимальні зв’язки на полі. Процес йде, потрібно стежити за динамікою. На сьогоднішній день, якщо брати ігри, ми не показуємо свій найкращий футбол, але динаміка повинна зростати.

Офіційний сайт ФК “Олімпік”


error: Копіювання заборонено!