Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2» програв і припинив боротьбу за нагороди першої ліги

zol-vek-2Відбувся другий матч 1/4 фіналу першої ліги з баскетболу «Золотой Век-2» (Кропивницький) – «Старий Луцьк-Університет» (Луцьк).

У першому матчі у Луцькому, нагадаємо, кропивницька команда зазнала поразки з рахунком 74:90. Цей мав дати відповідь – чи продовжує команда боротьбу за нагороди, чи припиняє її.

Перша чверть матчу не принесла радості кропивницьким шанувальникам баскетболу. Гості після першої чверті вели у рахунку з перевагою у сім очок. Дві наступні партії були більш рівні, але менш результативні у виконанні обох команд. Четверту чверть не погано почали гсоподарі – відіграли відставання у рахунку (62:62), але далі гості видали успішний інтервал часу. Господарі постаралися відіграти відставання у рахунку, але це їм не вдалося. Гості здобули перемогу з рахунком 81:76 і вийшли до півфіналу першої ліги. Найрезультативнішим баскетболістом звітного матчу став гравець господарів Олександр Петров, який набрав 30 очок.

«Золотой Век-2» сьогодні зазнав поразки і припинив боротьбу за нагороди української баскетбольної першої ліги.

«Золотой Век-2» (Кропивницький) – «Старий Луцьк-Університет» (Луцьк) – 76:81 (25:32, 17:16, 16:13, 18:20)
«Золотой Век-2»: Мизь (10 очок + 3 підбирань + 4 результативні передачі), Фортуна (20+3+6), Хапун (7+2+4), Петров (30+8+3), Мутель (0+4+0), Вербовий (0+0+0), Саламаха (3+1+1), Лукінський (7+7+0), Фомічов (2+0+0).