Головна » Інше_про_футбол » Друге місце юних футболістів зі Знам’янського району на зональних змаганнях

shkirballУ селищі Олександрівка відбулися зональні змагання з футбол на приз «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 років народження.
Участь взяли 5 команд (команда Світловодського району не з’явилася на змагання), серед яких була команда зі Знам’янського району. До її складу входили одинадцять юних футболістів – сім з філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів» (тренер Євген Бандурка), три – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» (тренер Олександр Довженко) та один з філії «Цибулівська ЗШ І-ІІІ ступенів» (тренер Сергій Жуган).

Команди змагали по коловій системі. За підсумками змагань команда Знам’янського району посіла друге місце. Перше місце посіла команда Петрівського району, яка і поїде на фінальний етап змагань.

Висловлюємо слова вдячності Дмитру Бандурці за підвезення команди Знам’янського району на змагання.

Bandurka-s«У матчі першого туру з командою Петрівського району, яка у підсумку стала переможницею турніру, ми вигравали 1:0. А за шість хвилин до завершення матчу пропустили один м’яч, а потім ще один. А на останній хвилині того матчу з двох метрів наш гравець не влучив у пусті ворота суперника. Така прикра поразка негативно вплинула на нашу команду. Ще хочу відзначити матч з господарями – Олександрівським районом. Ми вигравали також з рахунком 1:0, але на останніх секундах було призначено штрафний удар у бік наших воріт, який і став результативним – ми втратили перемогу. А так загалом посіли друге місце вважаю не поганим результатом», – зазначив Євген Бандурка.