Головна » Баскетбол » Перше місце баскетболісток зі Знам’янського району на зональних змаганнях

P80414-101048У селі Куколівка (Олександрійський район) відбулися зональні змагання обласного етапу з баскетболу серед загальноосвітніх шкіл.

Участь в цьому турнірі брали 5 команд, які зіграли по коловій системі. Знам’янський район на цих змаганнях представляла команда з села Богданівка (тренер Катерина Довженко). За підсумками змагань перше місце посіла команда Знам’янського району, яка 21 квітня поїде до Кропивницького на фінальний етап.

«Перемога далася не легко. У першому турі ми з перевагою у чотири очки перемогли команду Світловодського району. У цій грі, на жаль, отримала травму кращий гравець нашої команди Катерина Дончик. Це була вагома втрата – вона вигравала «верх». Інші наші баскетболістки меншого росту. У наступному турі не мали проблем з Петрівським районом. Третя наша гра була найбільш напруженою – основний час зустрічі зафіксував нічию 18:18. У овертаймі ми з перевагою в одне очко перемогли. У цьому матчі травму отримала Ольга Коломоєць. У останній нашій грі нам було не легко, прийшлося грати без замін та другу поспіль, не маючи часу на відпочинок. Ми поступилися команді Андрусіївської ОТГ. За підсумками турніру дві команди, наша та Олександрійський район, набрали однакову кількість очок. Завдяки перемозі в очній зустрічі наша команду здобула перше місце на турнірі», – розповіла Катерина Довженко.