Головна » Блоги » Третій найкращий тренер в історії НХЛ пішов у відставку після 22 сезонів

25370a“Даллас” на своєму офіційному сайті оголосив про те, що головний тренер команди Кен Хічкок завершив кар’єру в НХЛ.

66-річний фахівець залишиться працювати в клубі в якості консультанта. У цьому сезоні він не зміг вивести команду в плей-офф, не дивлячись на те, що команда до початку сезону мала хороші перспективи.

- Хотів би офіційно оголосити, що закінчую з тренерською діяльністю в НХЛ, – зазначив Хічкок. – Хокей – це все моє життя. Я ніколи не зможу відплатити цій грі за те, що вона мені дала, а також тим чудесним людям, яких я зустрів по ходу моєї кар’єри. Я хочу подякувати кожному за дружбу і підтримку за ці роки. Розмірковував над цим з нашої останньої гри і прийшов до висновку, що настав час відступити і дати дорого молодому поколінню тренерів.

Відмітимо, Хічкок працював в різних клубах НХЛ 23 роки. З “Далласом” в 1999 році він виграв Кубок Стенлі. Крім того, Хічкок двічі керував збірною Канади на чемпіонатах світу. У 2008 році він програв у фіналі Росії. У 2011 році Канада вилетіла в чвертьфіналі.


error: Копіювання заборонено!