ФК “Олександрія” в Туреччині визначився з першим спаринг-партнером

fc-olexЗавтра, 11-го лютого о 15-30, футболісти ФК «Олександрія» проведуть перший контрольний матч другого навчально-тренувального збору. Суперниками олександрійської команди стане болгарський клуб «Банско» з однойменного міста на південно-заході країни.

Ця команда представляє другий дивізіон болгарського футболу – групу Б (західну зону). Клуб був заснований в 1951 році, але до недавнього часу виступав лише в аматорських змаганнях. Втім, в останні роки помітний прогрес колективу. Після сезону 2008-2009 відбулося об’єднання двох благоєвградських команд під назвою «Пірін» (з вищої ліги групи Б) і в результаті в другому дивізіоні звільнилося місце для ФК «Банско». Місто Банско розташоване біля підніжжя Пірінськіх гір і удосконалюється, як гірськолижний курорт.

В нинішньому сезоні футбольний клуб «Банско» виступає на професійному рівні і, треба сказати, що перше коло вдався болгарської команді. «Банско» йде на четвертому місці в групі з 7-ма перемогами в 15-ти матчах (6 нічиїх, 2 поразки, співвідношення м’ячів 19:10).

Офіційний сайт ФК “Олександрія”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.