Владислав Лупашко: В першій лізі «Зірка» – один із найцікавіших варіантів

lupashkoТретій новачок кіровоградської команди Владислав Лупашко, з яким клуб підписав контракт у зимове міжсезоння, поспілкувався з клубною прес-службою і розповів про перші враження в якості гравця «Зірки».

– Після завершення терміну дії контракту з маріупольським «Іллічівцем» ти півроку був без команди, чому?

– Минулого літа в мене закінчився контракт із «Іллічівцем». Надходили пропозиції щодо продовження кар’єри, я вже навіть збирався їхати до однієї команди, але отримав ушкодження. Певний час займався реабілітацією, а коли вже відновився – час був до зими, тому готувався працевлаштовуватися у січні.

– Як підтримував форму, чи основний акцент був зроблений на реабілітацію – спеціальні відновлюючи вправи тощо?
– У мене була досить насичена програма. Відновлювався вдома у Києві: вранці – через сітку, ввечері – крос або велосипед, пізно ввечері футбол на синтетиці.

– Перехід до «Зірки» відбувся з чиєї ініціативи?
– Сергій Дмитрович Лавриненко зателефонував, і запросив до команди. Якщо брати українську першу лігу, «Зірка» – один із найцікавіших варіантів, оскільки незважаючи на те місце, на якому зараз знаходиться команда, вона ставить перед собою серйозні задачі. Це найголовніше, адже зараз у другому за значимістю футбольному дивізіоні України мало команд, що ставлять перед собою серйозні задачі, і в яких є можливість їх втілити. Склад команди у клубу сильний, матеріальна база відповідна.

– У зимове міжсезоння окрім «Зірки» були пропозиції?
– Було декілька варіантів працевлаштуватися за кордоном. Один із варіантів – я був у Тирасполі, вже запропонували контракт, але були моменти не футбольного характеру, тому відмовився. Перегляд у Казахстані та Азербайджані я відхилив.

– Вже облаштувався у Кіровограді, з колективом познайомився?
– Живу в готелі на стадіоні. Колектив – я знаю багатьох хлопців. З ким не був знайомий особисто, то знав заочно. Процес адаптації не повинен затягнутися. Побачимо, як ігри будемо проводити. Думаю, що все буде добре. Хлопці позитивні, це найголовніше.

– Раніше у Кіровограді бував?
– У самому місті був лиш один раз: колись грав у Кіровограді. А ось зараз проходив медогляд, прогулявся декілька разів, місто дуже гарне.

– Наскільки інфраструктура «Зірки» відрізняється від тих команд, у яких ти грав, зокрема в «Іллічівці»?
– Порівнювати з Прем’єр-лігою особливо сенсу немає, тому що там відповідну інфраструктуру повинні мати всі клуби такого рівня. По першій лізі скажу, що у Кіровограді стадіон один із найкращих. Живу у готелі на території стадіону біля тренувального поля, тобто є всі можливості для того, щоб розвиватися. Хотілося б ще натуральне поле для тренувань. Суттєвий фактор – сучасна тренажерна зала. Всі тренування на місці, нікуди не потрібно їхати. А загалом, для першої ліги умови дуже добрі.

Офіційний сайт ФК “Зірка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.