Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» зазнав розгрому у Рівному

zolotoy_vekУ другому матчі 1/4 фіналу Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой Век» зазнав розгромної поразки.

У першому матчі, нагадаємо, у Кропивницькому «Золотой Век» був попереду тривалий час, але кінцівка матчу була невдалою і рівняни здобули перемогу. Ця серія тривала до двох перемог і рівняни бажали вдома закріпити свій виїзний успіх та вийти далі. І їм це вдалося. Але ніхто не думав, що так провально зіграє команда з Кропивницького.

У першій чверті матчу їй вдалося набрати лише 10 очок, на що суперник відповів 31 очком. Провал у першій чверті наверстати не вдалося. Лише в другій чверті матчу команди зіграли на рівних. Після перерви господарі ще збільшили свою перевагу.

У підсумку матч завершився впевненою перемогою господарів – 97:61. Зазначимо, що у складі гостей найбільше очок набрав капітан Богдан Сосой (19 очок). Всі інші гравці БК «Золотой Век» не змогли набрати більше 10 очок.

БК «РІВНЕ-ОШВСМ» (Рівне) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 97:61 (31:10, 20:20, 25:14, 21:17)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (19 очок + 2 підбирання +5 результативних передач), Антонець (5+0+4), Цибін (2+7+2), Юрченко (9+3+1), Масальський (5+2+4), Унгурян (8+1+0), Козловець (4+2+2), Дробязко (7+0+1), Моторчук (2+1+0).