Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век-2» вдома переміг «Універбаскет»

zol-vek-2Відбувся другий матч 1/8 фіналу першої ліги з баскетболу «Золотой Век-2» (Кропивницький) – «Універбаскет» (Харків).

Матч краще розпочали господарі. Вони першу чверть матчу завершили з чотирьохочковою перевагою.   Друга чверть матчу теж пройшла за переваги кропивницької команди. А от у наступній чверті харків’яни відіграли 5 очок. Але в останній чверті господарям вдалося збільшити перевагу і виграти матч – 91:82.

Нагадаємо, що в першому матчі кропивницька команда в овертаймі програла з рахунком 91:92. То ж в серії до двох перемог рахунок став рівним – 1:1. 10 квітня у Харкові відбудеться третій матч між цими командами.

«Золотой Век-2» (Кропивницький) – «Універбаскет» (Харків) – 91:82 (18:14, 26:21, 22:27, 25:20)
«Золотой Век-2»: Мизь (25 очок + 4 підбирань + 5 результативних передач), Фортуна (11+1+7), Хапун (15+3+2), Петров (17+21+3), Мутель (2+5+3), Саламаха (15+2+1), Лукінський (6+4+1), Рибченко (0+1+0), Вербовий (0+0+0), Фомічов, (0+0+0).