Кропивницький “Енерго” програв у фіналі першої ліги

futzallВ розіграші Кубка регіонів Аматорської футзальної ліги України брали участь дві команди з Кропивницького – “Енерго” та “Нова Поліція”.
За результатами групового етапу обидві команди посіли останні місця у своїх групах і вчора грали у першій лізі за кубковою системою. У півфіналі “Нова Поліція” з рахунком 2:4 програла команді “Локомотив” (Лиман). “Енерго” з рахунком 3:1 переграв сумську команду “Сумиобленерго”. У складі “Енерго” хет-трик оформив Сергій Барбанов.

А сьогодні, 1 квітня, у фіналі першої ліги “Енерго” зіграв з командою “Локомотив” (Лиман). Перша половина зустрічі пройшла за переваги кропивницької команди, але жоден зі створених моментів не було реалізовано.

Після перерви половину тайму краще грав “Енерго”, але в середині другого тайму “Локомотиву” вдалося перехопити ініціативу на майданчику. За чотири хвилини до завершення основного часу зустрічі гравець “Локомотиву” переможний м’яч.

То ж “Локомотив” став переможцем першої ліги, на шляху до трофею перемігши обидві команди з Кропивницького.