Головна » Прем'єр-Ліга » Суддівський аналіз матчу “Зірка” – “Сталь”

zirka-stal215Суддівський аналіз матчу 23-го туру УПЛ “Зірка” (Кропивницький) – “Сталь” (Кам’янське) від Комітету арбітрів України.

23-ий тур, 10.03.2018, матч “Зірка” – “Сталь”

50 хв. Арбітр продовжив гру, але гравець № 7 господарів високо грає прямою ногою проти воротаря гостей, футболіста № 71. В цьому випадку арбітр повинен був зупинити гру та призначити ВУ на користь гостей за небезпечну гру. Потім ситуація із воротарем гостей продовжується — він спирається та вчиняє, порушуючи Правила, затримку гравця № 7 господарів, що заслуговує на покарання. Гру слід було зупинити одразу після першого епізоду, а завдяки VAR (ВАА) можна було б прояснити ситуацію та прийняти правильне рішення у випадку, якщо було б неправильно призначено 11У.

63 хв. На користь господарів на межі із штрафної площею було призначено правильно ШУ, а не 11У. Відео трансляції підтверджує те, що порушення гравцем № 22 гостей проти футболіста № 21 господарів було скоєне за межами штрафного майданчика.

69 хв. Гравець № 22 господарів скоює порушення у особливо нерозсудливій манері проти футболіста № 2 гостей. Арбітр призначає лише ШУ і при цьому не застосовує обов’язкову для цього випадку дисциплінарну санкцію у вигляді ЖК. На 24 хв. гравець № 22 господарів вже отримав попередження (ЖК) за порушення скоєне проти футболіста № 17 гостей. В цьому випадку арбітр повинен був знову винести попередження і показати ЧК гравцю № 22 господарів.

90+3 хв. При порушенні та при наступній масовій конфронтації між гравцями було здійснено правильне управління гравцями. Гравець № 21 господарів вчиняє тяжкі нерозсудливі дії проти футболіста № 88 гостей та отримує ШУ+ЖК. Згодом, гравець № 5 господарів та футболіст № 15 гостей починають між собою масову конфронтацію, але їх вчасно розводить арбітр, який до того ж правильно виносить обом попередження.


error: Копіювання заборонено!