Головна » Перша ліга » Президент “Інгульця”: Клубний лікар сказав, що пішов на пенсію, а сам перейшов у “Верес”

PovoroznukПрезидент “Інгульця” Олександр Поворознюк розповів про скандальну ситуацію з лікарем команди, якого дивним чином заявили за рівненський “Верес”.

“Віркун ще в грудні поїхав в ФК “Верес”, з ними працював на зборах в Туреччині, а з нашою командою на той час в нього був чинний контракт., — розповідає Олександр Григорович. Тепер він мені телефонує, говорить що його вигнали з “Вереса”, а з нами не хоче розривати угоду. Цей лікар вже оформився в Рівному на роботі, працював в них на матчах, це навіть демонстрували по телебаченню під час гри “Верес – Динамо”. У нас є всі докази цього, але він все заперечує. Це просто не вкладається в голові.

Яким чином “Верес” вирішує свої питання? Як вони могли взяти до себе працівника, який мав чинний контракт з іншим клубом? Віркун у кінці минулого року поїхав у відпустку, отримав всі гроші, потім зателефонував і сказав, що хоче піти на пенсію. Але як виявилося повівся на більшу зарплату. Ми почали шукати собі іншого лікаря в команду. Виходить, Федерація футболу України заявила Віркуна за “Верес”, бо він збрехав, що розірвав контракт із “Інгульцем”. За моєю інформацією, цього лікаря взагалі за допінг дискваліфікували на два роки і він не має права працювати”, – сказав функціонер.

ua-football.com


error: Копіювання заборонено!