Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» взяв реванш у БК «Маріуполь» за вчорашню поразку

basketУ другому матчі туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой Век» взяв реванш у БК «Маріуполь» за вчорашню поразку.
Нагадаємо, що вчора команда Георгія Ступенчука на виїзді поступилася МБК «Маріуполь» – 77:92. Перша чверть сьогоднішнього матчу не радував. Але до перерви кропивницька команда зуміла не лише скоротити відставання в рахунку, а й вийти вперед. У третій чверті була рівна гра. Четверта чверть матчу пройшла за явної переваги кропивницької команди – плюс 19 очок. У підсумку матч завершився з рахунком 96:70 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст кропивницької команди Владислав Унгурян, який набрав 33 очка.
17-18 березня «Золотой Век» на виїзді зіграє з харківською командою «Харківські Соколи».

БК «Маріуполь» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 70:96 (22:18, 17:26, 17:19, 14:33)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (10 очок + 1 підбирань + 7 результативних передач), Антонець (5+2+1), Цибін (14+4+4), Юрченко (9+11+0), Масальський (0+0+0), Унгурян (33+12+0), Козловець (25+10+2), Юрченко (9+11+0).