Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» взяв реванш у «Кременя» за вчорашню поразку

KR-N0037У другому матчі туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой Век» взяв реванш у «Кременя» за вчорашню поразку.

Нагадаємо, що вчора кропивничани з рахунком 84:90 програли гостям. Перша чверть сьогоднішнього матчу не радував. Але до перерви господарі зуміли скоротити відставання в рахунку до одного очка. Третя чверть у виконанні кропивницької команди став найкращим. 11 очок переваги дозволили господарям вільніше себе відчувати. У підсумку матч завершився з рахунком 86:80 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст гостей Богдан Байда, який набрав 23 очка.
Завтра, 4 березня, між командами БК «Золотой Век» (Кропивницький) і «Кремінь-ДЮСШ-2» відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Кремінь-ДЮСШ-2» (Кременчук) – 86:80 (18:22, 22:19, 27:15, 19:24)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (8 очок + 4 підбирань + 9 результативних передач), Антонець (19+6+4), Моторчук (0+0+0), Цибін (2+3+3), Юрченко (20+6+4), Масальський (2+1+3), Унгурян (2+7+2), Козловець (33+10+0).