Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» у Кропивницькому зазнав поразки від «Кременя»

zolotoy_vekУ першому матчі туру Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой Век» зазнав поразки.

Господарі у кожній з трьох перших чвертей матчу програвали супернику в пару очок. У останній чверті «Золотой Век» не зумів наверстати втрачене. Матч завершився з рахунком 84:90 на користь команди з Кременчука. Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст гостей Богдан Байда, який набрав 23 очка.
Завтра, 4 березня, між командами БК «Золотой Век» (Кропивницький) і «Кремінь-ДЮСШ-2» відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Кремінь-ДЮСШ-2» (Кременчук) – 84:90 (23:25, 17:18, 26:30, 18:17)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (13 очок + 2 підбирань + 8 результативних передач), Антонець (13+2+5), Моторчук (5+3+0), Цибін (0+1+0), Юрченко (17+9+0), Масальський (14+4+5), Унгурян (3+3+1), Козловець (19+8+2).