Головна » Інше_про_футбол » Молодіжка “Олександрії” програла ровесникам з “Маріуполя”

fc_olexandМатчем 21 туру ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Маріуполь» (U-21) розпочався футбольний рік в Олександрії.

Трішки історії. Свій першй матч між собою дублери «Олександрії» і «Маріуполя» провели 3 жовтня 2011 року на стадіоні «Олімп», що в Олександрії. Цей матч закінчився внічию – 2:2. Нічиєю завершився і матч-відповідь у Маріуполі – 1:1.
Останню зустріч суперники провели 23 вересня 2017 року в Маріуполі. Олександрійці здобули мінімальну перемогу – 1:0. Відзначився Артем Чорній. До речі, Артем забивав як у ворота «Олександрії», так і у ворота «Маріуполя», у різний час виступаючи за обидві команди.

Як казали великі – перевага не завжди завершується перемогою.

Звітний матч ще раз яскраво засвідчив цю тезу. Протягом всього матчу господарі поля мали беззаперечну ігрову та територіальну перевагу, але втілити її в забиті м’ячі так і не вдалося.
Натомість, футболісти «Маріуполя» провели три блискавичних контратаки і двічі відзначалися забитими м’ячами у воротах Дмитра Рудика. Маріупольці забили швидкий гол. Після націленої передачі з лівого флангу у виконанні Владислава Савіна, Томас Ніколас Середа, на мить випередивши захисників, з льоту в один дотик спрямував м’яч у ворота господарів поля. Після пропущеного м’яча підопічні Андрія Купцова приклали всі свої зусилля для того, щоби швидко відігратися. З великим натхненням вони йшли на ворота Євгена Гальчука, але поспішність, а іноді й примітивна навала не дозволили показати якісну гру в атаках.

Мали можливість вразити ворота «Маріуполя» у першому таймі: Орест Ткачук, Дмитро Шастал, Тимур Стецьков. Як приклад, можемо навести момент, коли Дмитро Шастал, обігравши воротаря «Маріуполя», не влучив у пусті ворота. А Тимур Стецьков з-за меж штрафного майданчика влучив у поперечину. Малюнок гри не змінився і у другому таймі. Зрівняти рахунок могли Олексій Зінкевич та той же Тимур Стецьков, але, на жаль, їхнім ударам бракувало влучності.

На 59 хвилині матчу Томас Середа міг подвоїти рахунок, та захисник господарів поля вибив м’яч вже з пустих воріт. У складі суперників відзначимо дії Владислава Бугая. За 5 хвилин до завершення основного часу матчу він вийшов на побачення з кіпером господарів, але Дмитро Рудик врятував ситуацію. А вже в доданий арбітром матчу Катериною Монзуль час гравці «Олександрії» порушили правила у власному штрафному майданчику, і Владислав Бугай з пенальті подвоїв рахунок.
Завдяки цій перемозі маріупольці обійшли наших земляків у турнірній таблиці.

Чемпіонат U-21. 21 тур.
ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Маріуполь» (U-21) – 0:2 (0:1).
23.02.2018. 14.00. Стадіон «Ніка+» (поле зі штучним покриттям), Олександрія. -3°C. Глядачів: 110.

Арбітр – Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти арбітра – Дмитро Оганєсян (Луганськ), Олександр Холодинський (Харківська обл.)