Головна » Прем'єр-Ліга » У Кропивницькому «Зірка» програла ФК «Маріуполь»

fc_zirkaУ Кропивницькому відбувся матч 20-го туру УПЛ «Зірка» – ФК «Маріуполь».
Вже на 9-ій хвилині матчу Андрій Борячук відкрив рахунок. Швидка атака Маріуполя правим флангом, простріл в штрафний майданчик і там Андрій Тотовицький пробивав в один дотик, але врятував Паст. М’яч підібрав Андрій Борячук, про якого забув захист господарів, і пробив у ближній кут. На 17-ій хвилині матчу мав бути рахунок 1:1. Гедж розпочав атаку і підключився до її продовження, віддав ідеальну передачу на білоруса, але той просто з метрів 8-ми пробив повз ворота. А на 26-ій хвилині гості подвоїли рахунок. Кирюханцев виконав прострільну передачу, відразу два рикошета від гравців Зірки, а Андрій Борячук пробиває в один дотик – 3:0 на користь маріупольців.
На 57-ій хвилині матчу у ворота господарів влетів третій м’яч. Демірі перехопив м’яч, віддав на Тотовицького, який зрячою передачею вивів сам на сам Андрія Борячука, який пробив у дальній кут воріт Паста. На 73-ій хвилині матчу Прядуну вдалося випередити Худжамова, але м’яч влучив у сітку з зовнішнього боку. До завершення матчу рахунок не зазнав змін. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь маріупольської команди.
У наступному турі, 25 лютого, кропивницька «Зірка» на виїзді зіграє з донецьким «Шахтарем» Початок матчу о 17.00.

«Зірка» – ФК «Маріуполь» – 0:3 (0:2) (Борячук, 9, 26, 57)
«Зірка»: Паст, Братков, Білоног (Кондраков, 87), Веремєєв (Збунь, 34), Загальський, Гедж, Прядун, Рассадкін (Дришлюк, 66), Чичиков, Тарасюк, Цюпа.
«Маріуполь»: Худжамов, Мішньов (Діденко, 79), Чурко (Піхальонок, 67), Яворський, Кирюханцев, Демірі, Білий, Борячук, Болбат (Неплях, 86), Дедечко.
Попередження: Дедечко, 31; Болбат, 56.