Головна » Інше_про_футбол » Молодіжка «Олександрії» святкувала перемогу

fc_olexandВ чемпіонаті України U-21 «Олександрія» зустрічалася з однолітками з кам’янської «Сталі».

Протягом зустрічі «Олександрія» мала повну перевагу на полі. Маємо сказати, що молодіжний склад «Сталі» складають переважно гравці U-19. «Олександрія» виглядала більш зіграною і майстернішою командою, яка регулярно загрожувала воротам суперника. Олександрійці уже на 15 хвилині, після розіграшу стандарту, могли відкрити рахунок, але голкіпер «Сталі» відбив перший удар Ореста Ткачука, а повторний, у виконанні новачка команди Сергія Русьяна, пройшов повз ворота.

Ближче до середини першого тайму «Олександрія» мала ще одну чудову нагоду відзначитися у воротах «Сталі». Сергій Русьян виходить майже віч-на-віч з голкіпером і пробиває у дальній кут, але воротар «Сталі» Ростислав Дегтяр зіграв надійно.

Під кінець першої половини зустрічі олександрійці провели чергову атаку, на вістрі якої опинився Олексій Зінкевич. Але голкіпер «Сталі» знову рятує свою команду.

Один з нечастих випадів «сталеварів» міг закінчитися взяттям воріт «Олександрії». Після прострілу з лівого флангу гравецю «Сталі» Святославу Шевчуку не вдалося замкнути головою передачу.

З перших хвилину другого тайму олександрійці продовжували насідати на ворота «Сталі». Така наполегливість принесла свої плоди. На 58 хвилині після перехоплення м’яча в центрі поля Богдан Литвяк виводить Вадима Гранчара на рандеву з воротарем «Сталі», і Вадим перекидає м’яч повз голкіпера в сітку воріт. 0:1.

Після пропущеного голу гравці «Сталі» трохи «підсіли» і, в основному, приділяли увагу надійному захисту, щоби не пропустити ще один м’яч. В такій грі нашим землякам було важко знаходити прогалини в захисних редутах суперника.

Ближче до кінця матчу подвоїти рахунок міг Павло Пастухов, але після розіграшу кутового його удар пройшовся над поперечиною. Дубль на свій рахунок у цьому матчі міг записати Вадим Гранчар. Це сталося під завісу матчу- Вадим лише на мить не встиг замкнути передачу з правого флангу.

Так, футбольний 2018 рік дублери «Олександрії» розпочали з перемоги.

Нагадуємо, що завтра, в суботу, 17 лютого, у двадцятому турі змагань команда ФК «Олександрія» зустрінеться на київській «Оболонь-Арені» з кам’янською «Сталлю». Гра розпочнеться о 14.00.

Чемпіонат U-21. 20 тур.
ПФК «Сталь» (Кам’янське) (U-21) – ФК«Олександрія» – 0:1 (0:0)
16.02.2018. 14.00. Лютіж, стадіон ФК«Діназ», +1°C.

Головний арбітр – Ігор Пасхал (Херсон).
Асистенти арбітра – Максим Чос (Київська область), Олександр Дашко (Київська область).