Головна » Блоги » Лідер збірної України може пропустити мас-старт на Олімпійських іграх через жахливу помилку тренерів?

DzimaУчасть найкращої української біатлоністки Юлії Джими в мас-старті на Олімпійських іграх під питанням.

Це стало відомо з опублікованого організаторами попереднього стартового протоколу гонки.

За день до старту біатлоністок на Олімпіаді українські вболівальники з подивом дізналися, що лідер збірної Юлія Джима пропустить зв’язку спринт-гонка-переслідування.

Володимир Бринзак пояснив таке рішення бажанням спортсменки зосередитися на індивідуальній гонці і мас-старті.

Але президент Федерації біатлону України та тренери збірної не врахували, що Юля може просто не потрапити в мас-старт.

Місце в старт-листі дістається всім призерам перших трьох особистих гонок Олімпіади (спринт, гонка-переслідування і индивидуалка), топ-15 загального заліку Кубка світу, а також топ-15 за результатами на Олімпіаді.

Джима – 16-я в загальному заліку КМ. Особисті гонки Ігор в нього не йдуть, тому позиції були заздалегідь відомі. Дискваліфікація росіянки Юрлової (12-е місце) формально робила українку 15-й і давала право виступити в гонці 30 кращих.

Але організатори думають зовсім інакше. Ось список спортсменок, які кваліфікувалися і претендентів на місця, що залишилися після 2 з 3 гонок.

Попередній старт-лист гонки переслідування

Джими тут немає. Місце Юрлової в топ-15 вільно. Марта Олсбю, яка не була серед лідерів Кубка світу, виграла срібло спринту на Олімпіаді і пройшла за квотою призерів. Решта призери Пхенчхана були і так серед кращих в сезоні.

Виходить, щоб сподіватися на потрапляння в мас-старт, Джимі потрібно в першій же своїй гонці на Олімпіаді-2018 потрапити хоча б в топ-6 (мінімум 38 очок за 6-е місце). А далі сподіватися на те, що конкурентки не наберуть достатньо балів, щоб її обігнати.

Гарантує попадання в мас-старт тільки медаль індивідуальної гонки.


загрузка...
error: Копіювання заборонено!