Головна » Інше_про_футбол » Юніори кропивницької «Зірки» розгромили команду «Аметист-Олександрія»

fc_zirkaКропивницька «Зірка» U-19 провела перший матч у рамках Зимового кубку U-19. Суперником нашої команди був «Аметист-Олександрія». За тотальної переваги на полі «зіркові» здобули перемогу з рахунком 5:0.

З перших хвилин і до кінця зустрічі на полі був помітний лише один колектив – «жовто-червоні». Уже на тринадцятій хвилині Максим Крутін виконав класну подачу з правого флангу, яку точим ударом головою замкнув Максим Сурженко – 1:0. Незабаром підопічні Андрія Горбаня подвоїли свою перевагу. Цього разу вже сам Крутін виступив наконечником атаки. Він скористався помилкою захисту олександрійців, обіграв голкіпера й пробив уже по порожніх воротах.

В атаці в господарів поля було ще декілька моментів, а от гості гострих епізодів біля воріт Ярослава Сидоренка створити не могли. А ще, перед самісіньким свистком на перерву, більярдним ударом метрів з 20-ти у нижній кут воріт влучно пробив Олександр Хруленко – 3:0.

2018-02-07-5

А вже за хвилину після початку другого тайму «Зірка» U-19 забила вчетверте. Після корнеру Максим Коноваленко зумів проткнути м’яч у ворота «Аметиста» – 4:0. Згодом, п’ятий м’яч забив потенційний новачок кропивничан, який чітко реалізував вихід сам на сам.

Наприкінці поєдинку у діях «зіркових» була присутня певна розслабленість, тому гостям удалось створити кілька моментів, забити, щоправда, на щастя, не вдалося. Тож, «жовто-червоні» здобули перемогу з рахунком 5:0. У суботу, 10 лютого, підопічні Андрія Горбаня гратимуть проти кропивницького «Олімпіка-СДЮШОР-2». Початок цієї зустрічі о 12:00.

«Зірка» U-19 (Кропивницький) – «Аметист-Олександрія» – 5:0 (3:0).

7 лютого 2018 року (середа). Початок о 13:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). 50 глядачів. -2 С. Зимовий кубок U-19.

Арбітр: Кєвліч Єгор (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Удовенко Сергій (Кропивницький), Розіграй Владислав (Кропивницький).

«Зірка» U-19: 30. Сидоренко Ярослав (96. Степанцов Богдан, 46), 69. Сурженко Максим (85. потенційний новачок, 46), 56. Ромашев Денис, 46. Сидоренко Данило (71. Височин Дмитро, 58), 72. Лопушенко Ігор (48. Коноваленко Максим, 46), 54. Широков Дмитро, 49. Хруленко Олександр (к/к), 63. Павлюк Кирило, 80. Крутін Максим (75. Чернявський Володимир, 46), 84. Фальковський Данило (83. Черних Роман, 46), 57. Савіцький Андрій (59. Назарик Андрій, 46).

«Аметист-Олександрія»: 1. Якименко Ростислав, 6. Чеберяк Сергій, 7. Пригода Андрій (к/к), 3. Коваленко Денис, 8. Довгий Максим (11. Нерух Микита, 23), 21. Калюжний Артур, 20. Грама Богдан (4. Литвин Олексій, 80), 15. Федоренко Данило (9. Якушев Ярослав, 46), 19. Гуров Євген, 16. Ніколенко Андрій (2. Кошеленко Владислав, 46), 14. Конотоп Максим (18. Романов Дмитро, 46). Запасні: 13. Горний Данило, 5. Безкостий Максим.

Голи: 1:0, Сурженко Максим (13); 2:0, Крутін Максим (17); 3:0, Хруленко Олександр (45+1); 4:0, Коноваленко Максим (46); 5:0, потенційний новачок (63).

Попередження: Ромашев Денис (12), Пригода Андрій (13), Калюжний Артур (19), Сурженко Максим (20), Федоренко Данило (25), Хруленко Олександр (35), Чернявський Володимир (50).