Головна » Інше_про_футбол » «Олександрія» (U-19) здобула вольову перемогу над ФК «Кривий Ріг»

fc_olexand 4 лютого у Кривому Розі команда ФК «Олександрія» (U-19) провела черговий матч проти ФК «Кривий Ріг» в рамках групового етапу Кубку Придніпров’я-2018. Зустріч завершилася рахунком 1:2 на користь олександрійців.

Поєдинок розпочався об 11 годині і проходив на стадіоні спортивного комплексу «Гірник» за несприятливих погодних умов (сильний вітер).

Уже на третій хвилині матчу олександрійці мали можливість  відкрити рахунок, але після удару Максима Коваленка голкіперу господарів пощастило врятувати ворота. А вже на 14 хвилині криворіжці провели атаку, яка завершилася взяттям воріт олександрійської команди. 1:0.

Надалі гра дещо «заспокоїлася» і в основному проходила у центрі поля. Нечасті випади обох команд не несли особливої загрози воротам суперника.

Слід відзначити те, що у першому таймі олександрійці були вимушені грати проти сильного вітру, який заважав переправляти м’яча партнерам – це певним чином виснажило наших гравців.

У другому таймі старший тренер олександрійців Володимир Максімов провів кілька замін, що значно підсилило гру. Вольовий тиск «Олександрії» позначився на вісімдесятій та вісімдесят четвертій хвилинах, коли швидкі атаки наших земляків завершувалися взяттям воріт господарів поля.

Голи на свій рахунок занесли потенційний новачок Назар Волошин та нападник Назар Хрієнко. У підсумку – вольова перемога «Олександрії» 1:2.