Головна » Інше_про_футбол » Молодіжка “Олександрії” програла ровесникам з “Ворскли”

fc_olexandВчора, 2 лютого, в Полтаві в рамках підготовки до молодіжного чемпіонату України з футболу команда ФК «Олександрія» (U-21) провела контрольний матч проти полтавської «Ворскли» (U-21).

Відкрити рахунок наші футболісти мали нагоду вже у першому таймі, ближче до його середини, коли провели швидку контратаку і Сергій Райлян вийшов віч-на-віч з воротарем. Але цю дуель виграв кіпер «Ворскли».

За кілька хвилин після вкидання аута вже полтавчани мали змогу відзначитися. Після удару по воротах олександрійців когось з гравців «Ворскли», нашу команду врятував новачок-голкіпер. На 30-й хвилині полтавчани мали ще одну нагоду відкрити рахунок, провівши затяжну атаку. Гравець господарів поля намагався перекинути голкіпера нашої команди, але м’яч від його рук влучив у поперечину.

За кілька хвилин вже атака трьохкольорових могла закінчитися голом. Сергій Райлян зробив простріл вздовж воріт, але нігерійський новачок Саїд на мить не встиг замкнути цю передачу.

Другий тайм нічим не відрізнявся від першого. Обидві команди грали на зустрічних курсах. Боротьба, в основному, проходила у центрі поля. Команди створювали гольові моменти, але фортуна на цей раз повернулася до господарів поля. На 62 хвилині полтавчани знайшли прогалину в захисних редутах олександрійців і гравець «Ворскли» ударом в нижній ближній кут відкрив рахунок.

Наша команда мала нагоди зрівняти рахунок, але зайва поспішність приводила до неточних ударів, та і захист полтавчан грав надійно. У підсумку – 1:0.