Головна » Інше » Про зимові Олімпійські ігри від кропивницького журналіста з місця подій

IMG_20180202_130236Найближчими днями заслужений журналіст України, редактор кропивницького тижневика «Спортревю New», Юрій Ілючек відлітає до корейського міста Пхенчхан, де висвітлюватиме зимові Олімпійські ігри, які розпочнуться 9 лютого.
– Це важливо не лише для мене, а й для спортивних журналістів Кіровоградщини, обласної організації Асоціації спортивних журналістів України, яку я очолюю – вона отримає додаткове визнання. Україну не вважають державою зимових видів спорту, хоча ми і маємо Карпатські гори, але умов, інфраструктури для їхнього розвитку в нас справді небагато. Спеціалісти прогнозують нам одну нагороду – бронзову в біатлонній естафеті. Наша жіноча збірна – головна українська олімпійська надія, – сказав у вступному слові Юрій Ілючек.
– Мені все цікаво. Олімпіада проходитиме у двох кластерах – нижньому (під дахом, у приміщеннях) і верхньому (змагання відбуватимуться на відкритій місцевості). Це найбільш компактні Олімпійські ігри. Переїзди між місцями проведення займатимуть до 40 хвилин. Намагатимуся бути там, де розігруватимуться медалі. Звичайно в пріоритеті біатлон, де ми маємо шанси на призовий п’єдестал. Хочу також побачити на власні очі сучасних зірок світового біатлону Мартена Фуркада, Йоханнеса Бьо… Обов’язково відвідаю місця з проведення стрибків із трампліну.

Загальний кошторис поїздки до Кореї склав близько шести тисяч доларів. Вона стала можливою завдяки спонсорам, за що журналіст окремо висловив подяку на прес-конференції усім, хто відгукнувся на його прохання і допоміг. Кошти надали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, перший заступник голови обласної ради Юрій Гугленко, президент ФК «Зірка» Максим Березкін, підприємець Сергій Максимов, голова наглядової ради фірми «Велта» Андрій Ніколаєнко. Посприяли фінансово також Тігран Хачатрян, брати Кролевці, Ігор Волков, Олексій Олійник, Руслан Згривець.

gre4ka.info

За домовленістю з Юрієм Ілючеком одним зі шляхів інформування буде його блог на порталі “Спортивна Кіровоградщина”.


загрузка...
error: Копіювання заборонено!