В Олександрії розпочався всеукраїнський турнір з боксу

box-olllВ Олександрії 1 лютого відбулася церемонія відкриття VI Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті Олексія Скічка. Цього року до змагань вперше долучилися спортсмени з Азербайджану та Грузії.

Журналісти “Олександрійських новин” побували на церемонії відкриття та поспілкувалися з наставником олександрійських боксерів.

Змагання, присвячені пам’яті Почесного громадянина міста, колишнього міського голови, кандидата в майстри спорту з боксу Олексія Скічка, стали традиційними і збирають спортсменів вже шостий рік поспіль.

Під час урочистого відкриття присутні згадали Олексія Скічка, його заслуги перед містом та досягнення в спорті. Традиційно на змаганнях побував його син Дмитро Скічко.

Цього року значно розширилася географія змагань. До Олександрії приїхали 84 боксери з чотирьох країн. Вперше участь у турнірі візьмуть боксери з Азербайджану та Грузії. Протягом трьох днів спортсмени визначатимуть найсильніших у декількох вікових групах – школярі, юніори, молодь та дорослі – на новому олімпійському ринзі.

Усього планується розіграти 20 комплектів нагород. Олександрію цього року представлятимуть 14 боксерів у різних вікових групах.

“Рівень цього турніру завжди був непоганим. Я вважаю, він “додає” з кожним роком. Чому турнір має таку популярність, що до нас приїжджають із зарубіжжя, – мабуть тому що рівень боксерів хороший і можна “обкатати” своїх спортсменів”, – розповів тренер олександрійської команди Юрій Грінер і запросив усіх бажаючих підтримати своїх земляків.