Головна » Інше » У Знам’янському районі відбудуться змагання з тенісу настільного

IMG_95293 лютого (субота) у приміщенні ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка» відбудуться змагання з тенісу настільного. Початок о 9.00.
Ці змагання пройдуть у рамках 38-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району. Участь у них беруть спортсмени, які мешкають на території сільської ради Знам’янського району згідно з реєстрацією на початок змагань і на змаганнях представляють її. Від однієї сільської ради участь беруть три особи (в залік – інші особи можуть виступати поза заліком): два чоловіки та одна жінка. Заявки на участь у турнірі мають бути завірені лікарем та представником команди. Заявки подаються представником команди по прибуттю на змагання. Змагання проводяться окремо серед чоловіків та жінок.

Регламент та бланк заявки для представників сільських рад Знам’янського району є на сайті відділу освіти, молоді та спорту.

Також на сайті відділу освіти, молоді та спорту маєте змогу переглянути “Календар спортивних заходів на 2018 рік“, а в підрозділі “Документи” розділу “Спорт” різні допоміжні бланки документів в електронній формі.

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної держадміністрації


загрузка...
error: Копіювання заборонено!