Головна » Прем'єр-Ліга » Кропивницька «Зірка» впевнено перемогла команду із Запоріжжя

fc_zirka1У другому турі групи «А» Кубка Придніпров’я кропивницька «Зірка» зустрічалася з аматорським клубом МФК «Металург» (Запоріжжя).

Відразу хочемо внести ясність, що суперником був МФК «Металург», що виступає в чемпіонаті України серед аматорів. Є ще один клуб «Металург», що грає у групі «Б» української другої ліги.
Кропивницька команда відразу захопила ініціативу на футбольному полі стадіону «Колос» (с. Чкалове, Нікопольський район). А на 20-ій хвилині «Зірці» вдалося відкрити рахунок: голкіпер «Металурга» парирував удар Івана Цюпи і першим на добивання встиг Олексій Чичиков. А через вісім хвилин у власному штрафному майданчику гравець запоріжців Едуард Сарапій порушив правила проти гравця «Зірки» – пенальті і вилучення (за регламентом змагань видалення з правом заміни). Ударом з «точки» рахунок подвоїв капітан команди Максим Драченко – 2:0.
Після помилки гравця запоріжців Олексій Збунь мав збільшувати рахунок, але не переграв голкіпера. Через вісім хвилин голкіпер «Металурга» помилився на виході – Сергій Петров ударом головою не влучив у створ воріт. А на 74-ій хвилині матчу кропивницька команда забила третій м’яч: голкіпер суперника удар зі штрафного парирував, але першим на добиванні був новачок «Зірки», який переправив м’яч у сітку воріт – 3:0.

У третьому турі групи «А» Кубка Придніпров’я 1 лютого кропивницька «Зірка» зустрінеться з аматорською командою «Вікторія» (Миколаївка, Сумська область). Початок о 13.30.

МФК «Металург» (Запоріжжя) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:3 (0:2).

29 січня 2018 року (понеділок). Початок о 13:00. Чкалово. Стадіон «Колос». 50 глядачів. +1 С. Кубок Придніпров’я 2018.

Арбітр: Очкуренко Артем (Нікополь).

Асистенти арбітра: Шмалько Вадим (Томаківка), Пантілов Ігор (Нікополь).

МФК «Металург»: 1. Олійник Іван, 4. Корохов Євген (к/к), 6. Величенко Микита, 3. Данюк Денис, 13. Кравченко Вадим, 5. Сарапій Едуард, 10. Ігнатьєв Владислав, 14. Ковальчук Тарас, 17. Лихобабенко Дмитро, 11. Подлепенець Євген, 9. Корнєв Ілля. Запасні: 12. Овсянник Кирило, 21. Соколюк Владислав, 15. Отрошко Ілля, 18. Синицький Андрій, 8. Близнюк Володимир, 7. Стефурак Роман, 19. Коньков Євген, 2. Дьяченко Семен. Головний тренер: Шаповалов Володимир.

«Зірка»: 44. Паст Євген (74. Медведєв Марк, 46), 7. Драченко Максим (к/к) (26. потенційний новачок, 46), 8. Братков Антон (19. Оганесян Арман, 60), 15. Збунь Олексій (28. потенційний новачок, 60), 23. Маткобожик Олександр (20. Фатєєв Дмитро, 60), 27. Дришлюк Кирило (50. потенційний новачок, 60), 29. Прядун Максим (38. Петров Сергій, 60), 35. потенційний новачок (9. Маліновський Назар, 60), 77. Чичиков Олексій (10. потенційний новачок, 46), 81. Тарасюк Олександр (21. Загальський Ігор, 46), 93. Цюпа Іван. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 0:1, Чичиков Олексій (26); 0:2, Драченко Максим (32, з пенальті); 0:3, потенційний новачок (74).

Попередження: Сарапій Едуард (26), Сарапій Едуард (32), Білоног Дмитро (70).

Вилучення: Сарапій Едуард (32, друга жовта картка).