Головна » Блоги » Антхольц 2018. Результати гонки переслідування у чоловіків

DThTZFLXcЧоловічий персьют на шостому етапі Кубку світу в Антхольці вже перед стартом був розбитий на дві гонки всередині однієї: Йоханнес Бе і Мартен Фуркад після спринту віддалилися від усіх суперників більш ніж на півхвилини, і долю перемоги в гонці повинні були вирішувати в очній дуелі, залишаючи іншим можливість поборотися за подіум, квіти і кубкові очки.

Але вже перший вогневий рубіж перетворив гонку в персональний бенефіс норвежця! Чиста стрільба Йоханнеса разом з одним промахом Мартена збільшили дистанцію між лідерами майже до 40 секунд. З огляду на те, що в Антхольці Бе-молодшому в чистій швидкості рівних мало, це вже була прірва.

А тут ще у Йоханнеса прорізалася ідеальна точність. Чотири вогневих рубежі в нуль – нокдаун! Тож не дивно, що на кожній відсічці норвежець все далі і далі йшов, йшов, йшов… На фініші перевага Бе склала рівно хвилину – навіть незважаючи на те, що Йоханнес зупинявся, щоб чинно і з почестями прийняти прапор своєї країни для красивого фінішу.

Фуркад, бачачи марність спроб боротися сьогодні за перемогу, зосередився на малому. Та помилка в першій стрільбі лежачи залишилася єдиною для француза, і він впевнено довів персьют до срібла і 17-го поспіль подіуму в особистих гонках. Так само впевнено до бронзи добіг Антон Шипулін.

Кращий прорив дня у чоловіків належить Емілю Свендсену, який став другим після Йоханнеса Бе, хто провів чотири ідеальних вогневі рубежі і фінішував п’ятим після 32-го місця в спринті!

А ось українські біатлоністи навряд чи залишаться задоволені сьогоднішньою гонкою. Хоча Дмитро Підручний також зумів набрати кубкові очки за 38-е місце, але чотири кола штрафу за дві стійки не дозволили домогтися більшого.

Для Володимира Семакова останній рубіж виявився ще більш образливим: промах, третій за гонку, позбавив його не тільки залікової зони, але і кваліфікації в недільний мас-старт. Гонка 30-ти кращих знову, втретє в сезоні, пройде без нашої участі…

У загальному заліку Кубку світу між Бе і Фуркадом залишилося всього 32 очки, і завтра – останній шанс змінити ситуацію до Олімпіади. Також планується цікава боротьба за третю позицію: в групі претендентів Яків Фак, як і раніше він йде попереду, але після того, як словенець не стартував в переслідуванні, його перевага над Антоном Шипуліним і Арндом Пайфером скоротилася до 10 і 17 очок відповідно. Дмитро Підручний залишається кращим з українців, але після сьогоднішньої гонки опустився на 33-ю позицію.

Завтра в Антхольці пройдуть останні передолімпійські гонки – мас-старти у жінок і чоловіків.

Гонка переслідування. Чоловіки
1. Йоханнес Тінгнес Бе (0+0+0+0) 31:14.4
2. Мартен Фуркад (1+0+0+0) +1:00.5
3. Антон Шипулін (1+0+0+0) +1:18.5

38. Дмитро Підручний (0+0+3+1) +4:08.3
41. Володимир Семаков (0+1+1+1) +4:12.7


загрузка...
error: Копіювання заборонено!