Кропивницький “Олімпік” зазнав розгрому від чемпіона Київської області

Olimpik1Чинний чемпіон Київської області з футболу в третьому турі групи В Меморіалу Макарова  АВАНГАРД (Бзів) здобув другу поспіль велику перемогу.

Сьогодні на стадіоні КДЮСШ-15 Сергій Карпенко з підопічними розгромили «Олімпік» з Кропивницького. Початок виявився конфузним для хлопців із Бзова: Олег Будзько не реалізував одинадцятиметровий уже на першій хвилині, але впродовж трьох хвилин у середині тайму Сергій Зелді вистрілив дуплетом, а Денис Балацький підтримав одноклубника результативним одиночним пострілом. Виправився й сам Будзько, узявши чужі ворота на початку четвертої ігрової десятихвилинки. Загальний рахунок — 8:1 на користь наших земляків.

ОЛІМПІК (Кропивницький) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:6 (Шамов, 41, пн — Зелді, 20, 23, Балацький, 21, Будзько, 31, Поспєлов, 52, Панфілов, 68).
Нереалізований пенальті: Будзько (Авангард, 1).

Читайте наші новини у соцмережах Facebook і Twitter.