«Зірка» поступилася «Гірнику»

fczirkaВ Кривому Розі кіровоградська «Зірка» провела другий товариський матч в нинішньому році. Підопічні Сергія Лавриненка зустрічалися із місцевим «Гірником». В першій половині зустрічі на 17-ій хвилині господарі відкрили рахунок: з передачі Баєнка відзначився Григорик. Двічі воротам криворіжців загрожував Роман Локтіонов, але відзначитися не зумів. Наприкінці тайму голкіпер «Зірки» «врятував», парирувавши підступний удар гравця «Гірника».
Кіровоградська команда початок другого тайму провела активніше, створила два напівмоменти, але зрівняти рахунок не зуміла. А от «Гірник» на 61-ій хвилині матчу мав стовідсотковий момент – м’яч влучив у поперечину воріт. А через три хвилини голкіпер «Гірника» парирував удар Олександра Акименка. Фінальний штурм воріт криворіжців успіху не приніс. То ж «Зірка» з рахунком 0:1 поступилася «Гірнику».
Попереду на «Зірку» чекає розіграш Кубка Пожечевського, який стартує 4 лютого на заміській базі полтавців у Копилах (Полтавський район). там суперниками будуть ФК «Полтава», «Шахтар-3», «Іллічівець», «Нафтовик-Укрнафта» та ФК «Суми».

«Гірник» – «Зірка» 1:0 (1:0) (Григорик, 17)
«Зірка»: Льопка, Бочкур (Кілик, 46), Ковальов (Хоменко, 46), Бацула (Кривошей, 46), Б. Баранець (Г. Баранець, 46), новачок (Сідельник,46), Чичиков (Тітов, 46), Загальський (Щедрий, 46), Мостовий (Рибалко, 46), Локтіонов (Акименко, 46), Допілка (Осипенко, 46).