Головна » Редакція » Створіть свій блог на порталі “Спортивна Кіровоградщина”

sport-krВід сьогодні шановні читачі маєте змогу створити свій блог-запис на порталі “Спортивна Кіровоградщина”.

Пропонуємо вашій увазі інструкцію створення блогу. Спершу варто зареєструватися на сайті – у нижній частині правої колонки головної сторінки сайту знаходиться блок “Мета”. У цьому блоці можете зареєструватися. Також через цей блок можна заходити в адмінку сайту.

vhiddd

Зареєструвавшиь Вам на ел поту надійде пароль. Потім зайдіть на посилання http://www.sport-kr.com.ua/wp-login.php і уведіть логін та пароль. Так Ви увійдете у адмінку сайту. Потім напишіть на ел пошту sportkr1@gmail.com з проханням права на вашому аккаунті перевести до “Автора”.

Після цього Ви матимете можливість додавати записи у розділ “Блоги”. При створені запису варто вказувати розділ “Блоги” (справа). У посиланні “Додати медіафайл” можна додати фото – його ставити перед початком першого речення та справа внизу у головне зображення.  Пам’ятайте, основне – фото-оригінал не завантажувати. Фото варто зжимати в розмірі (відповідно стиснеться вага фото). Перше фото має бути розміром 280 px на 210 px (ширина на висоту). Інші фото в тексті шириною 600 рх. Обробити фото можна фотошопі онлайн editor.0lik.ru .

Після першого речення тексту вставляти значок “Далі”.

Корисні посилання для роботи з текстовим редактором:
Текст-пояснення http://wordpress1.ru/rabota-s-kontentom/obschaya-informatsiya/rezhimy-redaktora-wordpress/  та http://1start-saita.ru/tekstovyj-redaktor-wordpress/
Відеоуроки https://www.youtube.com/watch?v=7gQh1–rwlM  ,    https://www.youtube.com/watch?v=evKX8SdB1oM   та  https://www.youtube.com/watch?v=9h3-rNtMBN0


загрузка...
error: Копіювання заборонено!