Головна » Інше » Сформовано команду ветеранів Кропивницького з дзюдо

dsc_982324 грудня відбулося перше спільне тренування ветеранської збірної м. Кропивницького з дзюдо. 

За словами голови міської федерації дзюдо Артема Ільєнка, для нашого обласного центру це історична подія, адже вперше сформовано збірну дзюдоїстів, яка окремою командою буде представлена на ветеранському чемпіонаті України.

У спортивному клубі «Барс» на татамі 10колишніх борців, які відновили спортивну кар’єру, провели повноцінне тренування, поборолися, відпрацювали техніку окремих вправ.
Артем Ільєнко презентував ветеранській збірній чотири комплекти кімоно з поясами, а всім без винятку учасникам тренування вручив футболки з логотипом міської федерації.

«В рамках підготовки до ЧУ проведено збір ветеранів. Видано екіпірування у вигляді кімоно, подаровано футболки. Готуємося до квітневого чемпіонату України, що відбудеться у Дніпрі. Приємно, що на мій заклик відновити спортивну кар’єру відгукнулася така кількість дзюдоїстів. Вже формована команда ветеранів, яка і готуватиметься до чемпіонату», – прокоментував голова міської федерації дзюдо Артем Ільєнко.

Хто поїде на чемпіонат України – залежатиме від рівня готовності спортсменів. Остаточний склад команди визначиться напередодні чемпіонату.

dsc_9858

Дзюдо-Центр


загрузка...
error: Копіювання заборонено!